Batom.pl - internetowy sklep ze zdrową żywnością

Opublikowano: 3 miesiące 4 tygodnie temu Autor: Robert Górecki

Dzięki szerokiej ofercie sklepów z ekologiczną i zdrową żywnością w Internecie, można lepiej i prościej komponować wartościowe i pożywne posiłki. To dobra opcja, gdyż bez wychodzenia z domu gwarantuje dostęp do zdrowych i wysokowartościowych produktów.

Batom.pl - internetowy sklep ze zdrową żywnością

[Artykuł sponsorowany]

Jednym z takich sklepów jest Batom.pl, który oferuje wysokiej jakości produkty również własnej produkcji. Warto choć raz odwiedzić takie miejsce, by wiedzieć się, co dobrego można znaleźć w asortymencie i czym zastąpić produkty używane w codziennej diecie.


Sklep z własną uprawą ekologiczną


Batom.pl to nie tylko sklep ze zdrową żywnością, to bowiem rodzinne przedsiębiorstwo z głęboko zakorzenionymi tradycjami na rynku ekologicznej i zdrowej żywności. Cała przygoda rozpoczęła się od powstania hurtowni ekologicznej w Krakowie. Certyfikowane produkty regularnie testowane przez jednostkę certyfikującą COBICO Sp. o.o. oferowane są jednak również na terenie całej Polski, właśnie w sklepie online, w którym można znaleźć zarówno własne produkty pod marką Batom, jak i produkty partnerów, między innymi: Kubara sp.z oo., Glutenex, Surovital czy Pure&Good. Dzięki temu, że sklep otwarty jest na współpracę z różnymi partnerami, może zapewnić swoim klientom naprawdę bogaty wybór bardzo dobrych produktów, również bez dodatku laktozy, glutenu jak czy białego cukru. Osoby, które mieszkają w okolicach Krakowa, mogą osobiście wybrać się do punktu stacjonarnego, jednakże dzięki dobrej bazie logistycznej produkty ze sklepu Batom są szeroko oferowane także przez Internet.


W Batom.pl jest wszystko - od przypraw po słodycze


W tym sklepie każdy miłośnik zdrowego trybu życia znajdzie wszystko, czego potrzebuje od przypraw, po słodkie przekąski, również bez dodatku cukru czy szkodliwej chemii. Dzięki intuicyjnemu menu sklepu Batom.pl łatwo jest znaleźć niezbędne produkty, na przykład otręby orkiszowe na śniadanie, gołąbki w sosie pomidorowym na obiad czy ciastka lub czekoladę na deser. To internetowy sklep ze zdrową żywnością dla osób uczulonych na gluten czy laktozę. Dla nich zostały przygotowane specjalne kategorie, dzięki czemu nie muszą przeglądać całej oferty sklepu, aby znaleźć produkty bez dodatku laktozy czy glutenu.

Klienci mogą mieć pewność, że zakupione w takim miejscu ashwaganda, kurkuma czy herbata zielona matcha są oryginalne i odznaczają się bardzo dobrymi właściwościami. To bardzo istotne, bo dzięki temu konsument ma gwarancję, że takie artykuły korzystnie oddziałują na zdrowie i samopoczucie. Jako ciekawostkę warto dodać, że z ekologicznych produkcji może pochodzić także proszek do pieczenia, kakao surowe czy kawa arabica. Wszystkie z tych produktów udostępnia właśnie internetowy sklep ze zdrową żywnością Batom.pl.


Batom.pl - Produkty ze standardowej i niestandardowej półki


Oprócz produktów bio czy bez dodatku glutenu w sklepie Batom można znaleźć coś ekstra - produkty z kuchni azjatyckiej, zestawy do parzenia prawdziwej herbaty paragwajskiej, popularnie zwanej Yerba Mate czy kosmetyki naturalnego pochodzenia. Batom.pl warto odwiedzić, więc nie tylko dla zakupu mąki orkiszowej czy płatków czekoladowych śniadaniowych. Tutaj można bowiem znaleźć również zestaw startowy do yerba mate, który nada się do prywatnego użytku, ale będzie także idealnym prezentem dla bliskiej osoby.

Jeśli ktoś szuka czegoś naturalnego dla higieny i to nie tylko umysłu czy zdrowia, ale także ciała, to bez wątpienia ucieszy go kategoria z kosmetykami. Mydła, szampony, żele pod prysznic, kremy i balsamy - to wszystko można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach i z gwarancją błyskawicznej dostawy. Naturalne kosmetyki to również bardzo dobry wybór szczególnie w pielęgnacji włosów, na wyglądzie, których szczególnie szybko negatywnie odbiją się szkodliwe składniki chemiczne. Batom.pl znajduje, więc rozwiązania na wiele problemów zdrowotnych i pozwala kompleksowo zadbać o siebie, ale też o dom, bo wśród produktów ważną pozycję zajmują różnego rodzaju środki czystości do mycia, prania czy sprzątania.