Dlaczego warto?

Dlaczego warto dodać stronę do naszych katalogów?


Dlaczego warto dodać stronę właśnie do naszych katalogów?


Wszystkie nasze katalogi umieszczone są na markowych serwerach dedykowanych firmy DELL a ich dostępność jest stale monitorowana, dzięki czemu możemy zapewnić usługi na najwyższym poziomie w swojej klasie! Każdy z katalogów posiada dedykowany adres IP oraz Reverse DNS niewspółdzielony z innymi stronami, co pozwala m. in. na szybszą indeksację wpisów przez wyszukiwarki internetowe, większą wiarygodność oraz znacznie lepsze właściwości SEO (Search Engine Optimization).

 1. Każdy katalog posiada indywidualny adres IP (niewspółdzielony z innymi stronami).
 2. Każdy z katalogów posiada prywatny Reverse DNS (PTR record).
 3. Dla każdego katalogu wdrożono certyfikat SSL A+ (HTTPS).
 4. Akceptujemy wyłącznie strony HTTPS, co znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa i zwiększa zaufanie wyszukiwarek.
 5. Nasi Moderatorzy dbają o Twój wpis - zawsze starają się „wyłapać” i poprawić ew. błędy, aby wpis został opublikowany w najlepszej możliwej formie.
 6. Jakość! Używamy szybkich oraz stabilnych serwerów dedykowanych - uptime 99,9%.
 7. Oszczędności! Dodając wpis korzystając z multikodu oszczędzasz nawet do 50%.
 8. Katalogi są moderowane na bieżąco - wpis pojawi się maksymalnie do 24 godzin roboczych.
 9. Katalogujemy strony od 2006 roku - zyskujesz pewność długowieczności wpisu.
 10. Katalogowanie to bardzo dobry sposób na dywersyfikację profilu linków dla Twojej strony.
 11. Wystawiamy faktury VAT.

W ramach naszej oferty, oprócz możliwości samodzielnego dodania wpisu do naszego katalogu lub innych wybranych z naszej listy, proponujemy również korzystanie z zaawansowanych opcji, takich jak multikod, profesjonalne katalogowanie stron, czy też publikację artykułów sponsorowanych na naszych blogach.


Multikody


Multikod zapewnia możliwość efektywnego i komfortowego dodania Twojego wpisu do całej grupy naszych katalogów bez konieczności zakupu w każdym z nich oddzielnego kodu. Dodatkowo skorzystanie z tej opcji pozwala na oszczędności nawet do 50% w zależności od wybranej wersji wpisu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Oferta: multikody


Katalogowanie stron


Jeśli masz zamiar umieścić swoją stronę w naszych katalogach, powierz nam to zadanie! Świadczymy kompleksowe usługi katalogowania. Stworzymy dla Ciebie profesjonalne i unikane opisy, a następnie umieścimy Twój wpis we wszystkich naszych katalogach. Zapewniamy, że każdy z opisów będzie dostosowany indywidualnie do charakterystyki Twojej strony oraz będzie w 100% unikalny.

Oferta: katalogowanie stron


Wpis na blogu: artykuł sponsorowany


Aby wypromować swoją stronę lub markę, rozważ publikację artykułu sponsorowanego na naszym blogu! To doskonała okazja, by wzmocnić swoją obecność w sieci. Wyróżnij się na tle swojej konkurencji odkrywając moc content marketingu, zwiększ rozpoznawalność oraz buduj relacje z odbiorcami. To nie tylko wpis - to inwestycja w przyszłość Twojej firmy. Sprawdź naszą ofertę!

Oferta: wpis na blogu


Opinie naszych Użytkowników:


 • "Zadbana grupa katalogów gdzie wszystko działa i wygląda jak należy. Wpisy zaindeksowały się na drugi dzień po akceptacji. Pierwsze moje wpisy dodawałem w 2014 roku, obecnie dzięki sprawnemu panelowi użytkownika była możliwość ich edycji na aktualną. Same zalety z działania. Polecam każdemu." - Tomasz K.
 • "Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony z Państwa katalogów :)! Szybkie dodawanie wpisów, łatwa i przejrzysta obsługa, przystępne ceny! To jest to oby tak dalej!" - leechu_art.
 • "Jak dla mnie posiadacie najlepsze katalogi w sieci! Dodaje zawsze swoje strony do Was." - JaCa.
 • "Bardzo dobrze prowadzony i ładny katalog." - WaldemarM.
 • "Te katalogi to naprawdę perełki, życzyłbym sobie żeby właściciele wszystkich katalogów podchodzili do swojej pracy tak jak Państwo. Pozdrawiam." - Szymon.
 • "Zero spamu, widać, że właściciel panuje nad jego zawartością. Dodałem tutaj wszystkie swoje serwisy." - maras1.
 • "Dawno nie było takich perełek :D Miodzio. I love it." - arianek444.
 • "Super katalog." - dareczekdario.
 • "Pełen konkret :D." - sqnbn.
 • "Również polecam katalog. To najlepsze miejsce nie tylko na linki, ale i do przetestowania ludzi od katalogowania/copy - dodawane są tylko unikalne i dobre opisy :)." - AQQry.

Przed dodaniem wpisu sugerujemy, abyś zapoznał się z naszym regulaminem - dzięki temu unikniemy nieporozumień, a Twój wpis zostanie dodany do bazy naszego katalogu.


W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.