O Nas

Witamy wszystkich Państwa w katalogu Dodaj-strone.com.pl! Bardzo nam miło, iż postanowili Państwo skorzystać z usług naszego serwisu internetowego. Jesteśmy znanym i cenionym katalogiem stron internetowych, który działa nieprzerwanie od 2009 roku. W tym czasie stworzyliśmy idealne środowisko do reklamowania stron internetowych z całej Polski. Przez ten czas dołączyły do nas dziesiątki tysięcy serwisów internetowych a najstarsze wpisy datowane są na 2009 rok.

Witamy wszystkich Państwa w katalogu Dodaj-strone.com.pl!


Dlaczego warto skorzystać z propozycji katalogu Dodaj-strone.com.pl?


Katalog stron internetowych dodaj-strone.com.pl pracuje na dedykowanym skrypcie katalogu, który jest w pełni zoptymalizowany pod kątem SEO (Search Engine Optimization) oraz posiada dedykowany adres IP jak również własny Reverse DNS, co przekłada się na większą wiarygodność i daje najlepszy możliwy efekt dla każdej jego podstrony przy indeksacji przez wyszukiwarki internetowe. Nasz katalog korzysta także z markowego serwera dedykowanego firmy DELL, a także bardzo szybkich dysków SSD, co zapewnia naszym użytkownikom bezproblemowy dostęp do bazy katalogu o każdej porze nawet przy wzmożonym ruchu.


Kilka słów o historii katalogu:


Jako jeden z najstarszych katalogów internetowych, który działa nieprzerwanie od 2006 roku, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższą jakość usług w swojej klasie. Pierwszą wersję naszego katalogu uruchomiliśmy pod adresem katalog.banki-kredyty.info ówcześnie bazując na skrypcie znanym, jako „otwarty-mini”. W 2009 roku zamieniliśmy adres na docelowy oraz wdrożyliśmy skrypt „Seokatalog”. W 2012 roku natomiast światło dzienne ujrzał zupełnie nowy szablon, który zajął 1 miejsce w IX edycji konkursu na najbardziej oryginalny katalog stron internetowych.


Nowe rozwiązania:


W 2022 stawiamy na zupełnie nową jakość, oddając w Państwa ręce nasz katalog, oparty o zupełnie nową technologię. Nowa odsłona naszego katalogu stron wesprze dodatkowo Państwa działania przy promocji stron w Internecie i przyniesie jeszcze więcej korzyści i efektów a co za tym idzie zadowolenia z naszych usług. Dlatego, pragniemy wszystkich Państwa gorąco zachęcić do współpracy z nami! Zapraszamy do nowego, jeszcze bardziej funkcjonalnego katalogu Dodaj-strone.com.pl!