Katalogowanie stron

Katalogowanie stron

Dodamy Twój wpis do wszystkich naszych katalogów za Ciebie!

Chcesz dodać swoją stronę do naszych katalogów? Zleć nam katalogowanie swojego wpisu. Wykonamy kompleksową usługę katalogowania za Ciebie! Przygotujemy wysokiej jakości opisy i dodamy Twój wpis do wszystkich naszych katalogów. Każdy opis zostanie przygotowany specjalnie dla Twojej strony oraz będzie w 100% unikalny.


Wybór usługi katalogowania:


Katalogowanie standard Katalogowanie 60 Katalogowanie 365
wpis do 15 katalogów wpis do 15 katalogów wpis do 15 katalogów
15 unikalnych opisów 15 unikalnych opisów 15 unikalnych opisów
- wpis premium 60 dni wpis premium 365 dni
czas realizacji do 7 dni czas realizacji do 7 dni czas realizacji do 7 dni
raport raport raport
121 PLN z VAT 166 PLN z VAT 640 PLN z VAT
  WYBIERAM     WYBIERAM     WYBIERAM  

Wystawiamy faktury VAT, aby otrzymać fakturę należy przesłać swoje dane oraz ID płatności Cashbill poprzez nasz formularz kontaktowy.


Jak zamówić usługę?


Aby rozpocząć katalogowanie Twojej strony potrzebujemy następujących informacji:

 • adres strony,
 • do 5 słów kluczowych, maksymalnie do 30 znaków każde,
 • rodzaj zakupionej usługi oraz otrzymany kod.

Po zakupie wybranej usługi prześlij wskazane powyżej dane poprzez nasz formularz kontaktowy.


* jeśli zamawiasz katalogowanie dla strony firmowej zachęcamy do przesłania danych teleadresowych, ich uzupełnienie sprawi, iż Twój wpis będzie bardziej atrakcyjny dla odwiedzającego użytkownika,
* usługa zostanie wykonana do 7 dni roboczych lub na życzenie Klienta może zostać rozłożona w czasie według wcześniejszych ustaleń, np. po 5 wpisów, co 10 dni.


Co wchodzi w skład usługi?


Usługa katalogowania składa się m. in. z multikodu, dzięki któremu już na starcie oszczędzasz nawet do 50%, przygotowania wysokiej jakości opisów specjalnie dla Twojej strony oraz wykonania usługi, czyli dodania wpisu do wszystkich katalogów z naszej listy przez naszego moderatora:

 • multikod, w zależności od wybranej opcji; 81, 126 lub 600 PLN z VAT,
 • przygotowanie 15 unikalnych opisów ok. 1000 znaków każdy; 40 PLN z VAT,
 • dodanie wpisów GRATIS, nie pobieramy dodatkowych opłat za wykonanie usługi.

Opinie naszych Klientów:


 • "Bardzo ładne opisy, widać profesjonalizm." - Piotr.
 • "Co mogę powiedzieć? Świetna usługa, kontakt pełen konkret i wszystko o czasie a opisy były nawet dłuższe niż miały być, polecam!" - Jacek.
 • "Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Chętnie odpowiadają na pytania, doradzą, i szybko i sprawnie realizują zlecenia. Polecam." - Piotr.
 • "Usługa na bardzo wysokim poziomie. Widać, że właściciele/moderatorzy wiedzą co robią, świetny kontakt na każdym etapie zlecenia i terminowość a to w dzisiejszych czasach wcale nie takie oczywiste, dziękuję." - Erwin.
 • "Zachęcam do skorzystania z katalogowania swojej firmy/strony w grupie katalogów dodaj-strone.com.pl. Zadbane katalogi, wpisy szybko trafiają do indeksu. Warto." - Mateusz.
 • "Szybka realizacja. Miła i sprawna obsługa klienta. Polecam." - Marcin.
 • "Bardzo poprawnie i w terminie wykonana usługa, świetny kontakt, jeszcze wrócę." - KasiA.
 • "Szybko i solidnie!" - Tytus.
 • "Nie spodziewałem się takiego efektu, polecam!" - Mateusz.
 • "Dodajemy do waszej grupy już od wielu lat strony naszych klientów a teraz dodatkowo korzystamy również z usługi katalogowania i z czystym sumieniem możemy polecić, nasi klienci zadowoleni, więc i my też ;) Pozytyw 100%." - Adam.

Dlaczego warto skorzystać z usługi katalogowania stron?


Katalogowanie stron internetowych jest jednym z wielu narzędzi w arsenale strategii SEO, to proces dodawania Twojej strony do różnych katalogów stron internetowych, które są dostępne online. Te katalogi to miejsca, gdzie użytkownicy mogą szukać różnych stron, usług lub produktów, które mogą ich zainteresować. Kiedy Twoja strona jest dodana do tych katalogów, zwiększa się jej widoczność oraz szanse na dotarcie do szerszego grona odbiorców.


Wysokiej jakości opisy


Nasza usługa obejmuje przygotowanie wysokiej jakości opisów dla Twojej strony. Oznacza to, że nasz zespół redakcyjny przeprowadzi szczegółowe badanie Twojej strony i przygotuje unikalne, skrojone na miarę opisy, które nie tylko podkreślą unikalność Twojej strony, ale także zwiększą jej atrakcyjność dla potencjalnych użytkowników.

Co nas wyróżnia, to fakt, że każdy opis, który przygotowujemy, jest w 100% unikalny. Nie korzystamy z żadnych szablonów ani gotowych fraz - wszystko jest tworzone od zera z myślą o Twojej stronie. To gwarantuje, że Twoja strona nie zostanie ukarana przez wyszukiwarki za duplikację treści i zapewnia, że będzie wyróżniać się na tle innych.

Nasza usługa jest skierowana na zwiększenie widoczności Twojej strony w sieci. Dzięki dodaniu strony do naszych katalogów zyska większą ekspozycję oraz dotrze do większej liczby potencjalnych klientów. Co więcej, dobrze skonstruowane opisy oraz odpowiednie słowa kluczowe zwiększą Twoje szanse na wyższe rankingi w wynikach wyszukiwania.


Profesjonalizm i doświadczenie


Zlecenie nam katalogowania Twojej strony to również kwestia wygody. Proces ten jest czasochłonny oraz wymaga znajomości SEO. Zamiast poświęcać swój cenny czas na naukę i wykonanie tych zadań, możesz po prostu zlecić je nam. Nasz zespół weźmie cały proces na swoje barki, pozwalając Ci skupić się na innych aspektach prowadzenia działalności. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży SEO, zawsze jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami oraz technikami.

Podsumowując, katalogowanie stron jest jednym z elementów strategii SEO każdej firmy, która chce zwiększyć swoją widoczność online. Warto, zatem skorzystać z naszej usługi, oferujemy nie tylko przygotowanie wysokiej jakości, unikalnych treści, ale także profesjonalizm i doświadczenie.


W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.