Multikody

Multikody do naszych katalogów

Multikody do naszych katalogów - łatwiej, szybciej i taniej:

Dodaj szybko i wygodnie swój wpis do wszystkich naszych katalogów i skorzystaj z rabatu! Wykupując Multikod zaoszczędzisz nawet do 50% (w zależności od wersji wpisu) oraz będziesz miał możliwość dodania swojej strony do wszystkich naszych katalogów jednym kodem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Wybór multikodu:


Multikod standard Multikod 60 Multikod 365
wpis do 15 katalogów wpis do 15 katalogów wpis do 15 katalogów
oszczędzasz 40% oszczędzasz 40% oszczędzasz 50%
- wpis premium 60 dni wpis premium 365 dni
moderacja do 24h moderacja do 24h moderacja do 24h
135 PLN* 210 PLN* 1200 PLN*
81 PLN z VAT 126 PLN z VAT 600 PLN z VAT
  WYBIERAM     WYBIERAM     WYBIERAM  

* koszt dodania wpisu do wszystkich naszych katalogów bez wykorzystania multikodu.

Tutaj znajdziesz listę katalogów, w których możesz umieścić stronę za pomocą Multikodu.

Katalogowanie: jeśli nie chcesz dodawać strony samodzielnie wybierz usługę katalogowania, dodamy Twoją stronę do wszystkich naszych katalogów za Ciebie!

Wystawiamy faktury VAT, aby otrzymać fakturę należy przesłać swoje dane oraz ID płatności Cashbill poprzez nasz formularz kontaktowy.


FAQ - Najczęściej zadawane pytania:


 • Co to jest Multikod?

  Multikod to specjalny kod, dzięki któremu dodasz swoją stronę do wszystkich naszych katalogów bez konieczności zakupu w każdym katalogu oddzielnego kodu, przy czym oszczędzasz nawet do 50%.


 • Jak długo jest ważny Multikod?

  Multikod jest ważny bezterminowo, można go wykorzystać w dowolnym czasie.


 • W jakich katalogach mogę wykorzystać Multikod?

  Listę katalogów, w których można wykorzystać Multikod znajdziesz pod adresem - nasze katalogi.


 • Zakupiłem Multikod, do jakiej opcji mam dodać wpis?

  W zależności od tego, jaką opcję Multikodu zakupiłeś wpis należy dodać do odpowiednich opcji, dlatego jeśli posiadasz:

  • Multikod standard - wpis należy dodać w opcji » silver,
  • Multikod 60 - wpis należy dodać w opcji » titanium 60,
  • Multikod 365 - wpis należy dodać w opcji » titanium 365.

 • Czy strony muszę dodać sam?

  W przypadku zakupu Multikodu strony należy dodać samodzielnie, przy czym należy pamiętać, aby w każdym z katalogów dodać unikalny opis, jeśli nie chcesz dodawać strony samodzielnie wybierz usługę katalogowania - więcej informacji.


 • Czy wykupując Multikod muszę dodać tę samą stronę do wszystkich katalogów?

  Używając Multikodu można dodać zarówno tę samą stronę do wszystkich naszych katalogów jak i różne strony (do każdego katalogu inną, oby tylko spełniała założenia regulaminu).


 • Czy wystawiacie faktury VAT?

  Tak, aby otrzymać fakturę należy przesłać swoje dane oraz ID płatności poprzez nasz formularz kontaktowy.


Dlaczego warto skorzystać z multikodu?


Zalety korzystania z Internetu są nie do przecenienia. Niewątpliwie jednym z największych atutów sieci jest możliwość szybkiego jak i również łatwego dostępu do szerokiego zakresu informacji. Dla wielu przedsiębiorców, blogerów, czy twórców stron internetowych, kluczowe jest jednak nie tylko znalezienie potrzebnych informacji, ale również promowanie swojej strony w sieci oraz wykorzystania katalogów, jako narzędzia w planowaniu swojej strategii SEO i właśnie tu z pomocą przychodzą Multikody do katalogów stron.


Zalety korzystania z multikodu


Wybór Multikodu to decyzja, która przynosi wiele korzyści. Oto najważniejsze z nich:

 1. Oszczędność czasu: Czas to pieniądz, a Multikody to przyspieszenie. Korzystając z jednego kodu, eliminujesz potrzebę powtarzania procesu zakupu dla każdego katalogu osobno. Dzięki temu, szybciej dodasz swoją stronę do wszystkich naszych katalogów, co zdecydowanie przyspiesza proces publikacji.

 2. Oszczędność pieniędzy: Multikod pozwala zaoszczędzić nawet do 50% (w zależności od wersji wpisu), w porównaniu do zakupu oddzielnych kodów do każdego z naszych katalogów. Wybierając Multikod, nie tylko zyskujesz czas, ale również oszczędzasz. To atrakcyjna propozycja dla wszystkich, którzy chcą efektywnie zarządzać swoim budżetem i maksymalizować zwrot z inwestycji w swoją obecność online.

 3. Szerokie spektrum możliwości: Multikody dają możliwość dodania swojej strony do wszystkich naszych katalogów, co zdecydowanie zwiększa jej widoczność w sieci. Im więcej katalogów zawiera informacje o Twojej stronie, tym większa szansa, że użytkownicy sieci natkną się na nią podczas przeglądania Internetu a dodatkowo zyskujesz większe właściwości SEO.

Warto tutaj podkreślić, że katalogowanie stron to jedno z wielu narzędzi wykorzystywanych w ustalaniu strategii SEO a nie jedyne, dlatego należy łączyć różne metody promocji, na przykład: pozycjonowanie SEO, content marketing, social media czy reklama.

Podsumowując, Multikody to odpowiedź na potrzeby użytkowników, to narzędzie, które przynosi liczne korzyści. Dzięki niemu, proces dodania strony do naszych katalogów jest łatwiejszy, szybszy i tańszy. Dlatego też, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z zalet Multikodu. Naszym priorytetem jest Twoja satysfakcja, dlatego oferujemy narzędzie, które pozwoli Ci skupić się na tym, co najważniejsze - rozwijaniu Twojego biznesu.


W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.