Archiwum: styczeń 2024

Opublikowano: 2 miesiące 3 tygodnie temu Autor: Robert Górecki

W dzisiejszym artykule skupimy się na ewolucji wskaźników Core Web Vitals oraz ich wpływie na optymalizację stron internetowych dla wyszukiwarek. Jak dobrze wiemy, CWV (Core Web Vitals) to kluczowe metryki wprowadzone przez Google, mające na celu poprawę jakości użytkowania stron internetowych.

pokaż więcej »

Opublikowano: 2 miesiące 4 tygodnie temu Autor: Robert Górecki

Dzisiaj porozmawiamy o tym, co w świecie SEO nie jest tak słodkie, jak mogłoby się wydawać - o negatywnym SEO i atakach konkurencji. Zanim jednak zaczniecie przeglądać katalogi z magicznymi zaklęciami obronnymi, pozwólcie, że opowiem Wam, jak zarządzać tym mroczniejszym aspektem SEO.

pokaż więcej »

Opublikowano: 3 miesiące 1 dzień temu Autor: Robert Górecki

W świecie, gdzie praca przy komputerze dominuje w wielu zawodach, często zapominamy o wpływie, jaki dieta ma na naszą efektywność i zdolność koncentracji. Prawidłowe odżywianie odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu naszego zdrowia umysłowego i fizycznego, co jest niezbędne do efektywnej pracy.

pokaż więcej »

Opublikowano: 3 miesiące 4 dni temu Autor: Robert Górecki

Chcesz zapewnić sobie chwilę wypoczynku? Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł odpocząć po trudach dnia codziennego? W takim razie owszem, warto zainwestować w wakacje nad morzem. Poniżej znajdziesz garść informacji przemawiających za tym, aby przejrzeć oferty noclegów nad morzem. Urlop nad morzem o każdej porze roku?

pokaż więcej »

Opublikowano: 3 miesiące 5 dni temu Autor: Robert Górecki

Chcesz kupić nową lodówkę? Wiele osób chętnie sięga po model do zabudowy. Dlaczego takie urządzenie sprawdzi się lepiej niż wolnostojące? Poznaj najważniejsze przewagi sprzętów do zabudowy i dowiedz się, na jakie parametry zwracać uwagę, kupując urządzenie do kuchni! Jaki model mamy wybrać? Przyjrzyjmy się bliżej.

pokaż więcej »

Opublikowano: 3 miesiące 2 tygodnie temu Autor: Robert Górecki

Pamiętam jak dziś, kiedy po raz pierwszy zaprojektowałem swoją stronę internetową - był to świat prostych tabel, lśniących i migających GIFów oraz kolorowych teł, które wydawały się wówczas szczytem kreatywności. Jakże daleko zaszliśmy od tych pierwszych kroków! Dzisiaj projektowanie stron internetowych to zupełnie inna bajka.

pokaż więcej »