W sieci możemy znaleźć na dzień dzisiejszy niemal wszystko. Dzięki naszej usłudze wirtualnego biura potencjalni przedsiębiorcy mogą rozpocząć działalność gospodarczą by minimalizować koszty, pracować efektywnie, budować swoją markę i kreować wizerunek w branży, który pozwoli się rozwijać, a nie stać w miejscu. Zarówno w przypadku małych firm, jak i dużych korporacji ogromne znaczenie mają koszty. Tym pierwszym pozwalają lepiej poradzić sobie z ogromem wydatków, który jak na małą firmę może być przytłaczający, tym drugim z kolei pozwalają lepiej zarządzać firmowym budżetem.

Doskonałe rozwiązania dla każdej firmy, która stawia na optymalizację kosztów, jest wirtualne biuro. To usługa, z którą wiąże się outsourcing czyli przekazanie spraw firmowych, które bezpośrednio nie są związane z jej działalnością, zewnętrznej firmie. E-biuro generuje mniejsze koszty, bowiem nie ma potrzeby wynajmowania lokalu pod biuro stacjonarne, a ponadto fizycznej w nim obecności.

Rejestracja spółki dokonuje się na wybrany adres, najczęściej firmy w jakimś dużym mieście. Taki adres firmowy, jak i stacjonarny numer telefony wygląda zupełnie inaczej w oczach potencjalnych klientów, a ponadto pozwala zachować anonimowość prywatnych danych. Oszczędzone finanse można przeznaczyć na inne aspekty związane z prowadzeniem firmy, ponadto przedsiębiorca ma również korzyść w postaci czasu, który nie musi już przeznaczać na obsługę stacjonarnego biura. Wirtualny sekretariat to cała masa korzyści, w tym przede wszystkim mniejsze koszty.
Nazwa firmy Wirtualne Biuro Abix Consultant
Ulica Rakowicka 10B/4
Kod pocztowy 31-511
Miejscowość Kraków
NIP 9452167594
Telefon 12 418 23 79