Jesteśmy niemiecką agencją pośrednictwa pracy, która wyspecjalizowała się w rekrutacji polskich i bułgarskich lekarzy. Znajomość charakterystyki niemieckiego rynku pracy pozwala nam skutecznie i z największym zaangażowaniem wesprzeć polskich i bułgarskich lekarzy poszukujących rozwoju zawodowego na terenie Niemiec. Indywidualne podejście do każdego z Kandydatów, pełne wsparcie w procesie rekrutacyjnym przy zachowaniu uczciwość i przejrzystość w działaniu i komunikacji uważamy za największe atuty naszej działalności.

Pomagamy przy wyborze specjalizacji lekarskiej, przedstawiamy dopasowane oferty pracy, koordynujemy proces ubiegania się o niemiecką Aprobację (niemiecki odpowiednik polskiego prawa wykonywanie zawodu lekarza) oraz pośredniczymy przy organizacji hospitacji dla lekarzy czekających na przydzielenie terminu końcowego egzaminu językowego tzw. Fachsprachenprüfung.

Dzięki długoletniej współpracy, bardzo dobrym relacjom oraz zaufaniu niemieckich szpitali i urzędów, minimalizujemy wszelkie formalności oraz wkład czasowy naszych Kandydatów. Kompleksowo prowadzimy naszego Kandydata od samego początku poprzez wszystkie etapy współpracy do docelowego podjęcia oferty pracy dla lekarzy w Niemczech. Praca dla lekarzy w Niemczech to my! Zapraszamy do kontaktu.
Nazwa firmy Treatmed Personalvermittlung
Ulica Bradeburgische Str. 188
Kod pocztowy 15566
Miejscowość Berlin
Telefon 576 606 097
E-Mail office@treatmed.pl
Facebook Facebook