Smart-homes.pl - sklep internetowy z elektroniką

Smart-homes.pl - sklep internetowy z elektroniką

Dodano: 3 lata 8 miesięcy temu
Sklep internetowy smart-homes. pl to miejsce, w którym znajdziesz wiele akcesoriów do usprawnienia swojego miejsca zamieszkania. Bogata oferta naszych inteligentnych urządzeń w pełni zautomatyzuje twoje mieszkanie lub dom. Dostępne u nas produkty są przeznaczone dla profesjonalistów, jak i osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze smart elektroniką. Inteligentne urządzenia ułatwiają wykonywanie codziennych czynności dzięki automatycznym modułom, możliwości integracji z smartphone'm oraz programowaniu zachowań.

Korzystając z tego typu gadżetów oszczędzasz swój czas oraz dbasz o ekologie. Wiele z naszych urządzeń do pracy wykorzystuje odnawialne źródła energii, a ich obudowy są wykonane z przyjaznego dla środowiska materiału. Nasz sklep oferuje również rozwiązania dla robotyków, którzy za pomocą drukarek 3d mogą drukować obudowy do swoich własnych projektów. Druk dostępny jest w ekologicznej wersji tworzywa PLA.

Stwórz wraz z Smart Homes swój w pełni inteligentny system zabezpieczeń. Oprócz automatyzacji oraz wygody urządzenia tego typu zapewniają również bezpieczeństwo. Automatyczne włączniki świateł zaprogramowane na odpowiednie dni i godziny zasymulują pełen dom pod Twoją nieobecność, a kamery zainstalowane w inteligentnym domu dadzą obraz w czasie rzeczywistym. W podstawowy system smart protect wchodzą takie urządzenia jak: smart led, kamery, czujnik otwarcia drzwi i okien. Smart Home to również pełna świadomość. Sprawdzaj ile prądu pobierają Twoje urządzenia w czasie rzeczywistym dzięki specjalnym Smart Socket. Ponadto za sprawą energooszczędnych żarówek led, Twoje koszta spadną do minimum. Czy warto inwestować w smart? Istnieją czynności, których nie zastąpi żadna maszyna. W dobie ciągłego pośpiechu zapewnij sobie trochę wygody i odpocznij pozwalając zastąpić to, co jest możliwe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.