Jeżeli trafiłeś na ten wpis, to oznacza, że poszukujesz specjalisty który szybko od Ciebie odkupi samochód, możliwe nawet, że byłbyś zainteresowany wymianą swojego auta na nowe. Dobrze się składa, bo właśnie w tym się specjalizujemy od 1991 roku. Nasza firma początkowo pomagała osobom zainteresowanym kupieniem używanego samochodu odpowiednio sprawdzić i przebadać kupowane auto. Z czasem jednak ewoluowaliśmy i zaczęliśmy sami skupować oraz sprzedawać używane samochody. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i chętnie pomożemy Tobie w sprzedaży używanego samochodu oraz kupnie nowszego modelu używanego.

Najchętniej skupujemy samochody od rocznika 2003, zadbane bez korozji! Samochody mogą również być powypadkowe lub z problemami technicznymi np. problem z silnikiem czy innym elementem napędu samochodu. Jeżeli byś się skusił na naszą ofertę, to zapewnimy dojazd pod Twój dom lub firmę, szybką formalność, zwieńczoną umową oraz płatnością od ręki - może być przelewem na konto lub gotówką. Prowadzimy naszą stronę internetową oraz facebook na który zapraszamy po więcej informacji.

Na bieżąco śledzimy trendy na rynku, wiemy za jakie samochody możemy zapłacić więcej, a jakie niestety słabiej się sprzedają i nasza oferta może znacząco odbiegać od Twoich przewidywań. Jesteśmy jednak otwarci na negocjacje. Najlepiej jest się z nami skontaktować telefonicznie. Po krótkiej rozmowie będziemy wiedzieli na czym stoimy i umówimy spotkanie na które zjawimy się w 2-3 godziny. Głównie działamy na terenie Warszawy. Dla osób z poza Warszawy, również zapewniamy dojazd - jesteśmy mobilni i możemy dojechać. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz. Możesz również skorzystać z wyceny samochodu używanego on-line dostępnej na naszej stronie internetowej skupautwaw.pl.
Miejscowość Warszawa
Telefon +48 571 460 990