Krasje.pl wypożyczalnia samochodów w Tarnowie

Krasje.pl wypożyczalnia samochodów w Tarnowie

Dodano: 2 lata 9 miesięcy temu

Zamierzasz pilnie wynająć samochód w Tarnowie? Potrzebujesz auto dostawcze czy osobowe, znajdziesz je w ofercie wypożyczalni samochodów Krasje. Wynajem z możliwością odbioru u klienta na terenie Tarnowa. Pojazd dostarczany jest również wprost do klienta na wskazany adres. Umowa jest spisywana w ekspresowym tempie, dzięki czemu szybko jesteś gotowy do jazdy.

Samochody są również wyposażone w dodatkowy sprzęt taki jak nawigacja samochodowa, fotelik dziecięcy czy uchwyty na narty. Wybierasz się w góry na szlaki narciarskie? Nie musisz specjalnie w tym celu kupować auta, które jest konieczne podczas takiej podróży. Znajdziesz je w ofercie Krasje. Samochody zawsze dostarczane są na czas.

Wszystkie dokumenty włącznie z ubezpieczeniem będą od razu przygotowane, więc nie musisz się niczym martwić. Wypożyczalnia otwarta jest przez cały tydzień. Krasje współpracuje z wieloma ubezpieczalniami i w razie wypadku natychmiast dostarcza na miejsce samochód zastępczy. Skontaktuj się i wybierz idealne auto do wynajęcia.


Telefon 607 581 499