KPD Wiejak i Wspólnicy Sp. j. zaprasza do współpracy wszystkie podmioty mające problem z uzyskaniem płatności za wystawione faktury VAT. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w windykacji należności. W sumie odzyskaliśmy już ponad 100 mln PLN długów. Dzięki strukturze terenowej inspektorów w całym kraju oraz nowoczesnym technologiom możemy szybko i skutecznie dotrzeć do każdego dłużnika. Prowadzimy kompleksowy proces windykacji należności na etapach:

polubownym - tj. wezwania do zapłaty, callcenter, SMS, wizyty terenowe;sądowo-egzekucyjnym - tj. wypowiedzenia umów, pozwy o zapłatę, kierowanie wniosków egzekucyjnych, współpraca z komornikami, monitoring postępowania;karnym - sprawy o wyłudzenie, przywłaszczenie i oszustwa.

Nasz zespół to radcowie prawni, adwokaci i eksperci w dziedzinie windykacji, z wieloletnim doświadczeniem. Dysponujemy również własnym transportem pod marką Secure Trans, t bez problemu realizujemy transport pojazdów czy ciężkich maszyn we własnym zakresie. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.
Telefon +48514388414