Kolorfarby.com.pl - sklepy z farbami w Krakowie

Kolorfarby.com.pl - sklepy z farbami w Krakowie

Dodano: 3 lata 8 miesięcy temu
Największy w Krakowie specjalistyczny sklep z farbami do malowania wszystkich możliwych powierzchni. W naszych sklepach farby i lakiery w każdym przedziale cenowym, od farb najpopularniejszych krajowych producentów, aż do wiodących niemieckich i fińskich producentów farb dekoracyjnych oraz przemysłowych. Nasi sprzedawcy doradzą, jaki rodzaj farby wybrać, podpowiedzą, kiedy zastosowanie droższej farby przyniesie lepsze rezultaty dostosowując rozwiązanie do konkretnej sytuacji. Doradzą, jakich narzędzi użyć, aby efektywnie wykorzystać zakupioną farbę.

W naszej ofercie poza farbami do ścian i sufitów, znajdą Państwo farby do dachów (duża rozpiętość cenowa oferty),  farby do metalu (na zewnątrz - do wszelkich skorodowanych i nie tylko elementów stalowych oraz do wnętrz),  farby do drewna (do wnętrz i na zewnątrz, do zabawek drewnianych), oleje do drewna (tarasów i do blatów), farby przemysłowe (do konstrukcji stalowych, betonu), farby specjalistyczne (dla gastronomii, do mokrych pomieszczeń, szpitali, szkół) oraz lakiery dla motoryzacji, także w formie spraya.

Posiadamy produkty z certyfikatami ekologicznymi oraz farby bezpieczne dla alergików.  Oferujemy produkty marek: Tikkurila, Beckers, Dulux, Śnieżka, Kabe, Feidal, Dekoral, Ceresit, Tytan oraz wielu innych. W naszych punktach znajdą Państwo mieszalniki farb i tynków, w których możemy przygotować każdy kolor.  Zapraszamy i czekamy na Państwa w dwóch miejscach w Krakowie.
Nazwa firmy Kolor Sp. z o.o.
Ulica Wielicka 87
Kod pocztowy 30-552
Miejscowość Kraków
Region Małopolskie
Telefon 12 265 70 85
E-Mail kolor@kolorfarby.com.pl
Facebook Facebook