Nasza firma zajmuje się produkcją reklam i oznakowań wszelkiego typu. Dysponujemy dużą bazą techniczną i materiałową, dzięki temu możemy zapewnić Państwu najwyższą jakość naszych produktów i usług. W biznesie reklama odgrywa bardzo dużą rolę. Bez reklamy, nie jesteśmy w stanie zaistnieć przy obecnej konkurencji. Sprzedając jakieś produkty lub usługi, nie warto oszczędzać na reklamie, tym bardziej, jeśli na rynku, na którym działamy, działalność prowadzi również wiele innych firm z branży. Dobrze sprawdza się reklama świetlna, dzięki której kasetony reklamowe widać nie tylko za dnia, ale i w nocy. Promować się można na wiele sposobów.

Kasetony reklamowe są bardzo popularną formą reklamy wizualnej, ponieważ są podświetlane. Widoczne są zarówno w dzień jak i w nocy. Ze względu na bardzo dobrą widoczność kasetony zyskały miano najlepszej formy reklamy zewnętrznej.

Kasetony mogą być wykonane w wersji jednostronnej oraz dwustronnej. Najczęściej wykonane są one z profili aluminiowych o grubości 10, 14 cm. Profile są lakierowane proszkowo na dowolny, wybrany przez Państwa kolor z palety RAL, lub wykonana standardowo w kolorze aluminium (srebrnym). Lico kasetonu wykonane jest z mlecznej plexi (pleksi) lub tkaniny winylowej. Grafika z folii samoprzylepnej drukowanej solwentowo lub wycinanej ploterem. Wewnątrz kasetonu umieszczone są standardowe świetlówki.

Wykonujemy reklamy świetlne w dowolnych wymiarach jedno lub dwustronne (tzw. semafory) wykonane z profili kasetonowych, plexi lub dibondu z elementami frezowanymi. Lico kasetonu pokryte dowolną grafiką wycinaną lub drukowaną.

Oferujemy Państwu w przystępnych cenach:

- kasetony reklamowe warszawa,
- tablice LED,
- konstrukcje stalowe spawane pod reklamy,
- montaż reklam,
- tablice reklamowe,
- szyldy,
- banery pełne i siatkowe z nadrukiem,
- oklejanie witryn warszawa,
- litery przestrzenne warszawa,
- wyroby z plexi i PCV,
- druk wielkoformatowy.
Nazwa firmy Formoteka
Region Mazowieckie
NIP 125-136-59-75
E-Mail biuro@formoteka.pl