FHU Uni-Mar Tarnów - okna vetrex i ciepły montaż

FHU Uni-Mar Tarnów - okna vetrex i ciepły montaż

Dodano: 7 lat 4 miesiące temu
FHU Uni-Mar działa od 1995 roku w Tarnowie. Specjalizujemy się w sprzedaży i montażu wysokiej jakości okien i drzwi oraz bram garażowych. W ciągu kilkunastu lat działalności firma UNI-MAR zyskała uznanie klientów, zwłaszcza tych, dla których liczy się wysoka jakość produktów i usług. Posiadając w ofercie wyroby liderów rynku (VETREX, GERDA, NOVOFERM i in.) oraz pracowników z dużym doświadczeniem (Mistrzowie Montażu), potrafimy sprostać wymaganiom klientów.

W firmie UNI-MAR można zamówić różnego typu stolarkę otworową z PCV, drewna, aluminium i stali, w bogatej kolorystyce, o nietypowych kształtach i wysokich parametrach termoizolacyjnych, antywłamaniową, ognioodporną. W naszym Autoryzowanym Salonie Sprzedaży polecamy wyróżniające się jakością, energooszczędne, bogato wyposażone okna w najwyższej klasie A, produkowane przez firmę VETREX na profilach Veka. Okna Premium VETREX wyróżnia trwałość eksploatacyjna i wygoda użytkowania, izolacyjność akustyczna, bezpieczeństwo oraz estetyka. Stoją one na czele rankingu okien pcv niezależnego portalu oknotest. Okna Premium VETREX oferowane przez firmę UNI-MAR mogą z powodzeniem być zastosowane w budownictwie domów energooszczędnych i pasywnych.

Stosujemy montaż warstwowy okien - tzw. ciepły montaż, używając wysokiej jakości materiałów montażowych. Posiadamy w ofercie drzwi produkcji firmy GERDA oraz (jedyni w regionie) autoryzację GERDY na sprzedaż, montaż i serwis drzwi, w tym drzwi antywłamaniowych i drzwi przeciwpożarowych. Dopełnieniem oferty naszej firmy są automatyczne, segmentowe bramy garażowe niemieckiej firmy NOVOFERM. Bramy te charakteryzuje niemiecka jakość w dobrej cenie. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową, w cenach fabrycznych. Udzielamy bezpłatnych porad na temat doboru stolarki, Szczegóły promocji umieszczane są na stronie internetowej: unimar.pl.
Nazwa firmy FHU UNI - MAR - Marek Głuszak
Ulica Głowackiego 19
Kod pocztowy 33-100
Miejscowość Tarnów
Region Małopolskie
NIP 873-101-42-80
Telefon +48 (14) 621 26 87
E-Mail unimar@unimar.pl
Facebook Facebook