Zmiekczacze.com - jaki filtr zmiękczający wybrać

Zmiekczacze.com - jaki filtr zmiękczający wybrać

Dodano: 9 lat 7 miesięcy temu
Nasz serwis internetowy odpowiada między innymi na pytanie jaki zmiękczacz wody do domu wybrać. W sekcji związanej z twardością wody opisujemy na czym owa twardość polega, jak ja zbadać we własnym domu oraz prezentujemy mapę twardości wody w całej Polsce. Dotyczy ona oczywiście jedynie wody wodociągowej, gdyż twardość wody ze studni głębinowej różni się w zależności od ujęcia tej wody. Na stronie zmiekczacze. com prezentujemy najpopularniejsze zmiękczacze dwukadłubowe, czyli dwuczęściowe filtry zmiękczające oraz zmiękczacze kompaktowe, które cieszą się w Polsce niesamowicie szybko rosnącą popularnością.

Zainteresowanie centralnymi zmiękczaczami kompaktowymi wynika między innymi z faktu, że są to urządzenia niewielkie, niewymagające niemal żadnej obsługi, mają kompaktową konstrukcję i wyglądają znacznie bardziej estetycznie niż dwukadłubowe zmiękczacze wody. Wśród kompaktowych filtrów zmiękczających warto wyróżnić najnowszą serię urządzeń marki Waterfilter, czyli bijący rekordy popularności zmiękczacz Denver Plus 30, szczuplejszy model Denver Plus 15 oraz wersję zminiaturyzowaną, czyli zmiękczacz Denver Plus 6. Pierwszy z wymienionych zmiękczaczy wody to bestseller, którego opisywać raczej nie trzeba, jednak na naszej witrynie internetowej można znaleźć pokaźną liczbę zdjęć zmiękczacza Denver Plus 30 oraz jego dokładną specyfikację.

Osobom posiadającym nieco mniej przestrzeni w kotłowni lub pomieszczeniu gospodarczym z pewnością spodoba się zmiękczacz Denver Plus 15, który jest niemal dwukrotnie węższy, jednak ma to bezpośredni wpływ na wydajność, która jest dwa razy mniejsza niż w przypadku flagowego modelu Denver Plus 30. W mieszkaniach, apartamentach lub domach jednorodzinnych zamieszkałych przez maksymalnie 2 osoby sprawdza się miniaturowa wersja filtra zmiękczającego serii Denver okraszona numerem 6. Jest to bardzo kompaktowy zmiękczacz wody, który zmieści się w niemal każdym pomieszczeniu czy łazience.

Komentarze