WyspaPupila.pl - sklep zoologiczny

WyspaPupila.pl - sklep zoologiczny

Dodano: 4 lata 6 miesięcy temu
Sklep zoologiczny WyspaPupila.pl powstał z myślą o czworonogach, a dokładnie z myślą o psach i kotach. Oczywiście nie zapominamy również o ich właścicielach. Naszym celem jest dostarczanie karmy i akcesoriów najwyższej jakości jedynie renomowanych producentów. Przy tworzeniu sklepu przyświecały nam trzy cele: zdrowie, szczęście i pomoc pupilom. Oferując najwyższej jakości karmy, tworzone przy użyciu naturalnych składników dbamy o to, aby pupile cieszyły się dobrym zdrowiem. Dodatkowo na łamach naszego bloga publikujemy artykuły dotyczące żywienia czworonogów oraz tego w jak sposób należy dbać o swojego podopiecznego.

Większość tekstów pisana jest przez doświadczonych weterynarzy oraz dietetyków zwierzęcych, więc każdy z naszych czytelników ma pewność, że otrzymuje jedynie wiedzę specjalistyczną. Szczęście psów i kotów zależy głównie od ich właścicieli oraz ilości czasu jaki poświęcają swoim milusińskim. Czas spędzony z pupilem to w dużej części zabawa. W naszym sklepie każdy znajdzie coś co zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wybrednego zwierzaka. Wyselekcjonowane zabawki oraz akcesoria zapewnią godziny fantastycznej zabawy oraz ułatwią codzienną opiekę nad kotem lub psem. Dla początkujących jak i doświadczonych posiadaczy zwierząt domowych oferujemy wiele ciekawych i pouczających artykułów z dziedziny zachowania, nawyków oraz tresury czworonogów.

Wszystko po to, aby lepiej zrozumieć psa i kota i aby relacja między właścicielem, a podopiecznym była jedynie przyjemnością dla obu stron. W tym przypadku również współpracujemy jedynie ze specjalistami. Artykuły na naszej stronie tworzą jedynie treserzy i behawioryści zwierzęcy. Ostatni cel jaki nam przyświeca to pomoc czworonogom. Wiadomo, że wiele zwierzaków domowych nie ma właściciela i wiele z nich cierpi. Staramy się pomagać również tym opuszczonym i cierpiącym. W tym celu przekazujemy 10% naszego zysku dla fundacji zajmującej się pomocą dla schronisk jak i dla samych schronisk dla zwierzaków.