Wypadek samochodowy w Polsce przytrafia się coraz częściej na naszych drogach. Często jednak dochodzi do wypadku, w którym nie zawiniliśmy a nasz pojazd zostaje uszkodzony i nie nadaje się do dalszej jazdy. Warto wtedy zwrócić się o pomoc po wypadku samochodowym do sieci rzeczoznawców samochodowych firmy Motoexpert.

Są to rzeczoznawcy posiadający niezbędne kwalifikację i uprawnienia, które pomogą w szybkiej likwidacji szkody gdy przydarzy Ci się wypadek samochodowy w Polsce. Zapewniamy pomoc oraz transport po wypadku samochodowym. Wykonujemy opinie i oceny techniczne uszkodzonych pojazdów, które są podstawą do rozpoczęcia likwidacji szkody.

Nasi rzeczoznawcy samochodowi wykonują również takie usługi jak pomoc techniczno-prawna, ocena stanu technicznego pojazdu po wypadku, lub przed zakupem, weryfikacja wykonanych przez inne firmy ocen i opinii technicznych, kalkulację kosztów szody oraz naprawy, wycenę wartości pojazdu przed zakupem. Działamy sprawnie na terenie Polski oraz Europy.

Zaufaj ekspertom gdy przydarzy Ci się wypadek samochodowy w Polsce. Postaw na doświadczenie, które posiadają rzeczoznawcy samochodowi firmy Motoexpert. Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzin naszej strony internetowej.