Firma powstała w 1989 roku w Warszawie. W swojej ofercie posiada worki szkolne o wym. ok 34x36 cm oraz większe worki ze stoperem o wym. ok 35x43 cm. Na zamówienie dostępne są również duże worki basenowe o wym. ok 48x58 cm przeznaczone np. dla ośrodków sportowych. Istnieje również możliwość uszycia worków w innych wymiarach.

Do produkcji worków wykorzystywany jest wodoodporny ortalion, poliester oraz satyna. Jednokolorowy nadruk na workach ortalionowych wykonany jest metodą sitodruku, natomiast nadruk kolorowy na workach satynowych jest wykonany za pomocą termotransferu. Worki doskonale nadają się na kapcie, obuwie, strój gimnastyczny czy na basen. Przy zamówieniu powyżej 200 sztuk koszt transportu pokrywa producent.

Przy mniejszych ilościach należy doliczyć koszt transportu za pośrednictwem firmy kurierskiej. Firma posiada również w swojej ofercie torby gospodarcze, które wykonane są z mocnej, grubej i miłej w dotyku tkaniny o nazwie wigofil, produkowanej w Polsce i posiadającej atest higieniczny PZH a gramatura tkaniny to 100 g/m2. Możliwe formy płatności to gotówka lub przelew.