VitaMoc to sklep ze sprzętem AGD wysokiej jakości. W asortymencie znajdują się profesjonalne blendery wysokoobrotowe, które dzięki dużej pojemności kielicha służą zarówno w domach jak i kawiarniach czy restauracjach. VitaMoc blendery doceniane są przez osoby stawiające na zdrowe odżywianie, którym blendery znacznie ułatwiają przygotowywanie posiłków.

Młodzi rodzice równie często dokonują zakupu blenderów VitaMoc, bo dzięki nim przyrządzanie posiłków swoim pociechom jest szybkie i przyjemne. W ofercie znajdują się także suszarki do warzyw i owoców, dzięki którym zachowanie aromatu po wysuszeniu składników jest niezwykle proste. Żadne produkty, jakie można kupić w marketach, nie są tak aromatyczne, jak te wykonane własnoręcznie w domu.

To doskonały dodatek do potraw, szczególnie zimą, kiedy ciężko o świeże składniki. VitaMoc oferuje również roboty kuchenne, doceniane przez nowoczesne panie domu. Wypieki dzięki robotom kuchennym wysokiej klasy jest dużo szybsze i wygodniejsze, bo w niektórych czynnościach maszyna może całkowicie wyręczyć przygotowujących posiłki. Zapraszamy serdecznie do sklepu VitaMoc oraz na stronę internetową, gdzie można zapoznać się ze wszystkimi produktami dostępnymi w ofercie i ich funkcjami.
Nazwa firmy VitaMoc
Ulica Zawiszy 14, lok. 15
Kod pocztowy 15 01-167
Miejscowość Warszawa
Region Mazowieckie