TeRandki.pl - portal randkowy inny niż wszystkie

TeRandki.pl - portal randkowy inny niż wszystkie

Dodano: 2 lata 1 miesiąc temu
Portal randkowy inny niż wszystkie? Uwierzysz? Jeżeli jesteś na bieżąco w umawianiu się na randki przez internet z pewnością wiesz na czym opierają się portale randkowe - rejestracja, ewentualnie system dopasowania lub klikania lewo prawo (taka nowa forma dopasowania, która nie zajmuje tyle czasu co 15 minutowe testy "psychologiczne"), skrzynka wiadomości, odwiedzin itp. itd.

Oczywiście pisanie wiadomości wymaga wniesienia opłaty abonamentowej, obecnie przeważnie w formie subskrypcji odnawianej co miesiąc. Ogólnie rzecz biorąc, sporo czynności aby zacząć korzystać z portalu, codzienne logowanie się i sprawdzanie skrzynek odwiedzin i wiadomości - a czy czasem serwisy z randkami nie są po to aby oszczędzać nasz czas, którego mamy coraz mniej?

Dlatego właśnie stworzyliśmy portal terandki.pl. Naszym głównym celem było stworzenie randek internetowych tak prostych jak tylko to możliwe. Mamy nadzieję, że nam się to udało i umawianie się przez internet będzie jeszcze prostsze niż na obecnie dostępnych portalach konkurencyjnych.