Firma SUERTE działa w branży turystycznej od 2013 roku. Jesteśmy firmą która zajmuje się kompleksową organizacją imprez turystycznych - wycieczek autokarowy, wycieczek jednodniowych, wycieczek kilkudniowych. U nas zamówisz również zwiedzanie z przewodnikiem miejskim we wszystkich polskich miastach. 

Wycieczki autokarowe:

Zajmujemy się realizacją wyjazdów dla szkół, grup zorganizowanych, dzieci, osób dorosłych czy seniorów. Wycieczki szkolne, wycieczki integracyjne czy krajoznawcze to tylko niektóre z wyjazdów jakie możemy zorganizować. Kiedy zamawiasz u nas kompleksową usługę nie musisz się o nic martwić. Po naszej stronie jest organizacja przejazdu nowoczesnym autokarem, ubezpieczenie dla uczestników wycieczki, atrakcje w miejscu docelowym czy posiłek. Zamawiając u nas usługę dla siebie, swojego klienta czy swoich podopiecznych nie musisz się niczym więcej martwić. My zadbamy o wszystko co powinno być dopięte. Organizujemy wyjazdy na terenie całej Polski m.in. wycieczki jednodniowe i kilkudniowe z Warszawy, Karkowa czy Gdańska. 

Przewodnicy:

Firma SUERTE Marta Suska Usługi Przewodników i Pilotów Wycieczek zajmuje się również organizacją zwiedzania z przewodnikiem miejskim na terenie Polski. Organizujemy wycieczki z przewodnikiem dla osób indywidualnych, grup, firm czy szkół - po prostu dla każdego, nie zależnie od ilości osób. Nasi przewodnicy oprowadzają w wielu zagranicznych językach. Angielski, niemiecki, francuski, ukraiński, chiński, japoński, rosyjski i w wielu innych. 

Pilotaż wycieczek i transfery lotniskowe:

Nasza firma świadczy również usługę pilotażu wycieczek na terenie całej UE. Jeśli masz już zarezerwowany autokar a brakuje ci opiekuna który zajmie się uczestnikami wycieczki podczas podróży to u nas wynajmiesz Pilota Wycieczki. Usługę Pilotażu świadczymy zarówno w Polsce jak i Unii Europejskiej. Realizujemy również transfery lotniskowe na terenie Polski.
Nazwa firmy SUERTE Marta Suska Usługi Przewodników i Pilotów Wycieczek
Ulica Stefanika 10A/4
Kod pocztowy 03-133
Miejscowość Warszawa
Region Mazowieckie
E-Mail ms.suerte@gmail.com
Facebook Facebook
Instagram Instagram
Twitter Twitter