Agencja marketingowa Strategie Reklamy to zespół profesjonalistów - przedsiębiorców, którzy od lat świadczą usługi z zakresu marketingu. Na początku niemal każdy z członków oferował techniczne aspekty reklamy i w tym się specjalizuje. Mowa o konfiguracji reklam, optymalizacji stron internetowych, projektowaniu materiałów graficznych i wielu innych czynnościach technicznych.

Obecnie mamy o wiele większe doświadczenie i chcemy się nim dzielić w odrobinę innym kontekście. Lata działań na rynku marketingu pozwalają nam pomagać budować kompleksowe strategie działań marketingowych. Przez budowanie mamy na myśli planowanie i wdrażanie opracowanej strategii w życie.

Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą porządnie zająć się promocją swojej działalności. Świadczymy usługi zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw, firm o ugruntowanej pozycji na rynku i takich, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki. Potrafimy zaplanować strategię wejścia na rynek i zdobycia odpowiedniej pozycji, jak również umocnienie wypracowanego miejsca i sukcesywne zdobywanie kolejnych klientów.
Nazwa firmy Strategie Reklamy
Ulica Aleje Jerozolimskie 53
Kod pocztowy 00-697
Miejscowość Warszawa
Region Mazowieckie
Telefon 535 198 812
E-Mail info@strategiereklamy.pl