Sklep z zegarkami

Sklep z zegarkami

Dodano: 12 lat 1 miesiąc temu
W sklepie www.Demus-Zegarki.pl można kupić doskonałej jakości zegarki na rękę, a ponadto kalkulatory i stacje pogodowe. Sprzedażą zegarków trudnimy się od kilkunastu już lat, mamy dobrą znajomość rynku, a dzięki licznym kontaktom w tej branży jesteśmy w stanie zagwarantować atrakcyjne ceny. Naszym głównym atutem jest ogromny wybór zegarków. Można w naszym sklepie zakupić zegarki takich prestiżowych marek, jak: zegarki Diesel, Oregon, zegarki Hugo Boss, Helios, zegarki Fossil oraz zegarki Roamer. Sprzedajemy również barometry analogowe, stopery, minutniki i kalkulatory biurowe.

Dla wygody Klientów zaopatrzyliśmy sklep z zegarkami w specjalne mechanizmy wyszukujące. Klienci sami wyznaczają kryteria wyboru, i dzięki temu mogą na przykład zadecydować, czy chcą oglądać zegarki damskie, zegarki dziecięce czy raczej zegarki męskie. Zapraszamy także do przejrzenia oferty sekcji z nowościami a także wyprzedaż. W dziale promocyjnym znajdują się dobrej jakości zegarki w niskich cenach. Każdy oferowany zegarek opatrzony jest dużym, czytelnym zdjęciem, a także szczegółowym opisem. Dostępne są również opinie Klientów, w których dzielą się oni swoimi uwagami na temat produktów tutaj zakupionych.

Wysyłanie zamówień w sklepie Demus jest wyjątkowo łatwe, można to robić bezpośrednio z poziomu strony sklepu. Każdy Klient ma do wybrania kilka sposobów płatności, w tym przelewy bankowe i płatność za pomocą karty. Zamówiony towar zostanie od razu wysłany do odbiorcy Pocztą Polską lub firmą kurierską. Wysyłka przedmiotów z reguły trwa najwyżej dwa dni. Osoby mieszkające niedaleko naszych salonów handlowych, zapraszamy do korzystania z odbioru osobistego.
Nazwa firmy Firma Demus
Ulica Jana Wiktora 27
Kod pocztowy 35-119
Miejscowość Rzeszów
Region Podkarpackie
NIP 813-000-99-66
Telefon +48 (17) 250 70 26
E-Mail sklep@demus.pl
Skype grzegorz.demus.pl