SBS przewozy Szczecin Berlin

SBS przewozy Szczecin Berlin

Dodano: 5 lat 9 miesięcy temu
Firma SBS oferuje przewozy ze Szczecina do Berlina oraz z powrotem. Wozimy na lotniska w Berlinie i dowolne inne miejsca na prośbę pasażerów. Zapewniamy profesjonalne transfery na lotniska Tegel i Schönefeld. Wszystkie przejazdy Szczecin Berlin prowadzimy na zasadzie "door to door". Odbieramy Państwa spod wybranego adresu w Szczecinie lub województwa zachodniopomorskiego oraz podwozimy na lotniska w Berlinie.

Prócz transferów na berlińskie lotniska mogą Państwo również podróżować z nami do centrum stolicy Niemiec. Dzięki rzetelnej pracy naszej załogi i wielkiej determinacji kierowców w podążaniu do dobrze wyznaczonych założeń, realizujemy udane przewozy Berlin Tegel - Szczecin i Szczecin Berlin Schónefeld. Jednakowo oznaczone busy ułatwią odnalezienie naszych samochodów na lotniskach. Świadczymy także specjalistyczne usługi transportu ważnych osobistości, prezesów, menedżerów wyższego szczebla.

Flotę stanowią luksusowe samochody marek BMW, Mercedes. Zatrudniamy wykwalifikowanych kierowców charakteryzujących się bardzo dużą kulturą osobistą oraz obyciem, zawsze eleganckich oraz posługujących się językiem angielskim. Umożliwiamy zrobienie rezerwacji w Szczecinie, ale też wykraczamy poza obszar Szczecina i okolic. Realizujemy nasze przewozy na terenie {Polski|kraju oraz Europy. Wykonujemy nasza pracę profesjonalnie, i docieramy zawsze we wskazane miejsce w wyznaczonym terminie.
Nazwa firmy SBS
Facebook Facebook