Salklim klimatyzacja klimatyzatory wentylacja

Salklim klimatyzacja klimatyzatory wentylacja

Dodano: 14 lat 4 tygodnie temu
Salklim - klimatyzacja wentylacja instalacja sprzedaż montaż serwis Witamy na stronie firmy instalacyjno handlowej. Klimatyzacje wentylacje instalacje sprzedaż montaż serwis. Podstawową działalnością naszej firmy jest klimatyzacja wentylacja oraz usługi związane z chłodnictwem w pełnej gamie. Nasza firma wykonuje również instalacje elektryczne, wodno kanalizacyjne, pompy ciepła, centralne odkurzacze, ogrzewania CO, instalacji sanitarnych oraz innych instalacji związanych z budownictwem. Firma świadczy usługi na terenie południowej Polski a zwłaszcza okolicach i miast takich jak: Mielec, Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Tarnów, Strzyżów, Połaniec, Tarnobrzeg, Sandomierz, Stalowa Wola, Staszów, Dąbrowa Tarnowska, Szczucin, Busko zdrój. Projektujemy i bezpłatnie doradzamy w zakresie optymalnego doboru urządzeń i rozwiązań systemów instalacji i klimatyzacji.

Przeprowadzamy kompleksowe montaże systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i systemów grzewczych. Świadczymy usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne. Prowadzimy serwis i konserwację klimatyzacji, na życzenie przeprowadzamy diagnostykę systemu i usuwamy usterki, proponujemy szeroki zakres usług w projektowaniu, wykonaniu i serwisowaniu systemów wentylacyjnych w domach jednorodzinnych i budynkach przemysłowych. Klimatyzacja i wentylacja - my na ten temat wiemy wszystko Montujemy również klimatyzację w układach VRF, wody lodowej, oraz klimatyzację precyzyjną wentylacje. Nasza firma oferuje sprzedaż i montaż urządzeń wentylacyjnych. Z powodzeniem realizujemy wszystkie zagadnienia z wentylacji. Specjalizujemy się w obróbce powietrza świeżego i zużytego.

Zajmujemy się montażem rekuperatorów, central wentylacyjnych wentylatorów, oraz odciągów wentylacyjnych. Wszystko to oczywiście zgodnie z obowiązującymi normami, przy zachowaniu estetyki i szybkiego, kulturalnego montażu.
Nazwa firmy Salklim
Ulica Łysaków 248a
NIP 8171835253
Telefon 793-709-001
E-Mail salklim@op.pl