Jeżeli wybierasz się na lotnisko Modlin Parking 62 będzie dla Ciebie najlepszym wyborem i prawdopodobnie wyjdzie najtaniej, poza tym na pewno chcesz się dowiedzieć, na jakich ostatecznie warunkach rzeczywiście można zostawić tam swój samochód. Okazuje się, że nie jest to nic skomplikowanego. Wszelkie opłaty parkingowe, a także zniżki dotyczące osób pozostawiające samochód na dłuższy okres czasu, znajdują się na stronie internetowej. Na pewno parking posiada wiele cennych zalet.

Do nich zalicza się przede wszystkim możliwość pozostawienia swojego samochodu, który przez cały okres naszej podróży będzie w pełni strzeżony. Cały teren parkingu jest pilnie strzeżony przez obsługę, posiada monitoring i jest ogrodzony. Na miejscu na klientów czeka wiele udogodnień, jak chociażby wi-fi, herbata i kawa z ekspresu za darmo, a także jest wydzielony kącik zabaw dla dzieci z różnego rodzaju grami. Jeśli potrzebujemy zrobić na szybko przez wyjazdem jeszcze jakieś zakupy to obok znajduje się także sklep spożywczy.

Gdyby okazało się że nie możemy uruchomić samochodu lub mamy jakąś awarię to także zupełnie nie musimy się tym przejmować. Parking oferuje także usługi związane z serwisem pojazdów - diagnostyką i naprawą ewentualnych usterek. jak zatem widać parking przy lotnisku Modlin, z numerem 62, to najlepsze miejsce na pozostawienie pojazdu przez odlotem. na plus dodatkowo jeszcze jest to że od samego parkingu do lotniska dzieli nas jedynie ok 5 minut drogi.
Nazwa firmy Parking62
Miejscowość Modlin
Region Mazowieckie