Onelectro.pl - sklep elektryczny

Onelectro.pl - sklep elektryczny

Dodano: 5 lat 2 tygodnie temu
Sklep elektryczny Onelectro to rodzinna firma zajmująca się sprzedażą sprzętów elektronicznych. Asortyment jest bardzo szeroki, począwszy od drobnych artykułów elektrycznych, przez elektronikę użytkową a skończywszy na urządzeniach grzewczych i wentylacyjnych. Sklep oferuje produkty wielu znanych producentów i jest częścią grupy Inter-Elektro. Firma skupia się nie tylko na podstawowych narzędnikach i artykułach.

Sklep elektryczny stawia przede wszystkim na nowoczesność i funkcjonalność. Inteligentne budynki to w ostatnim czasie bardzo popularny trend, a Onelectro wie, jak je wyposażać. W hurtowni znajdziesz wszystkie interesujące Cię anteny, nadajniki, piloty i panele sterownicze. Z dodatkowych promocji mogą skorzystać tu projektanci, instalatorzy lub firmy budowlano-remontowe.

Sklep elektryczny Onelectro to również idealne miejsce do zakupów związanych z oświetleniem. Szeroki wybór asortymentu czeka tu na wymagających klientów, szukających nieszablonowych rozwiązań. W ofercie znajdują się różne typy lamp i elementów oświetleniowych. Ogromny wybór opraw schodowych, sufitowych, czy reflektorów umożliwia zrealizowanie zakupów w jednym miejscu. Nie musisz biegać od hurtowi do hurtowni. W Onelectro kupisz wszytko, czego potrzebujesz, żeby oświetlić dom.