Sklep niszczarki.org jest wieloletnim dostawcą materiałów i urządzeń biurowych w segmencie systemów oprawy prac. W naszym serwisie zaopatrzą się Państwo zarówno w grzbiety i okładki do bindowania jak również w profesjonalne biurowe bindownice do różnego rodzaju opraw. Bindownice grzebieniowe - służą do oprawy prac plastikowymi grzbietami do bindowania. To najpopularniejsze urządzenia tego typu jakie można spotkać w każdym biurze. Naszymi systemami oprawią Państwo od dwóch do 500 kartek papieru.

Kolorowe grzbiety posłużą jako identyfikacja oprawianych prac. Oprawy grzbietami plastikowymi najczęściej wykorzystuje się do oprawy biurowych dokumentacji, materiałów szkoleniowych, akademickich skryptów czy eleganckich prezentacji. Bindownice drutowe - to urządzenia do oprawiania prac grzbietami drutowymi. Kolorowe spiralki są pomocne i coraz częściej wykorzystywane do eleganckich opraw dokumentów biurowych. Na co dzień właśnie tą oprawą używa się do produkcji atlasów, kołonotatników oraz kalendarzy. Bindownice kanałowe - wykorzystywane są do oprawy prac magisterskich, dyplomowych oraz licencjackich za pomocą bardzo szykownych twardych okładek kanałowych. Termobindownice - oprawa termiczna prac staje się coraz popularniejszym sposobem spajania kartek papieru w jedną dokumentację przy pomocy termookładek.

Wg opinii fachowców tematu to najszybszy sposób wykonania szykownej oprawy. Wystarczy tylko kilkadziesiąt sekund i możemy stworzyć pracę z 500 arkuszy papieru. Oprawa ręczna - dla osób ceniących sobie możliwość dowolnej edycji oprawianych prac polecamy listwy wsuwane oraz listwy zatrzaskowe tzw. greenbindery. Efektownym wykończeniem prac oprawianych grzbietami plastikowymi, drutowymi oraz listwami wsuwanymi mogą być kolorowe okładki do bindowania oraz przeźroczyste folie w dowolnej konfiguracji. Zapraszamy do zapoznania się z pełna ofertą sklepu i zachęcamy do negocjacji cen.
Nazwa firmy Scroll - Robert Gawron
Ulica Stefana Kard. Wyszyńskiego
Kod pocztowy 05-300
Miejscowość Mińsk Maz.
NIP 822 176 18 65
Telefon 506 150 002
E-Mail niszczarki@niszczarki.org