Miedzywodzie-sonata.pl wczasy nad morzem, noclegi

Miedzywodzie-sonata.pl wczasy nad morzem, noclegi

Dodano: 14 lat 1 miesiąc temu
Międzywodzie Apartament Sonata: komfortowe wczasy nad morzem. Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na wczasy nad morzem do Międzywodzia. Międzywodzie - tylko 100m do morza: idealne miejsce na wczasy nad morzem. Krajowe morze oferuje atrakcje dla wszystkich, bez względu na to czy marzymy wylegiwać się na kocyku na plaży, czy uprawiać aktywnie sport powiązany z wodą, tak jak pływanie na desce.Wyjątkową mieścinką do wyjazdu na takie wczasy nad morzem od zawsze było Międzywodzie.Międzywodzie to maleńka miejscowość turystyczna, która obumiera wraz z wyjazdem ostatniej tury wczasowiczów, którzy - jeśli są bardziej wytrwali opalają się nad morzem nawet do początku jesieni.

Międzywodzie jest wymarzonym miasteczkiem na fantastyczne wczasy nad morzem; położone jest we wschodniej części wyspy Wolin na Półwyspie Międzywodzkim, między morzem a Zalewem Kamieńskim. znajduje się przy drodze wojewódzkiej nr 102 Międzyzdroje - Kołobrzeg, między Kołczewem a Dziwnowem. Jest to miejsce wypoczynku, ucieczki od niekończącej się pracy oraz zgiełku miasta, wolne od zamieszania w popularnych nadmorskich kurortów.

W tym cichym miasteczku, codziennie liczącym około trzystu mieszkanców każdego roku przebywa w okresie urlopowym kilka tysięcy odpoczywających, którzy pragną ciszy, spokoju i przepięknej przyrody.