Firma Mbe z Bydgoszczy to kompleksowa odpowiedź dla wymagających i świadomych klientów biznesowych. Przekrojowość naszych usług obejmuje takie sektory rynku jak:

transport, spedycja i logistyka w Bydgoszczy i całej Europie w tym przesyłki kurierskie, przesyłki międzynarodowe i krajowe,zakres usług poligraficznych,grawerowanie,produkcja gadżetów i materiałów reklamowych, w tym: plakaty, etykiety, katalogi, kalendarze czy wizytówki.

Swoją działalność rozpoczynaliśmy na lokalnym, bydgoskim rynku. Nasza determinacja oraz ciężka praca pozwoliły na jasne określenie nas jednym z liderów rynku. Każdego dnia obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, którzy szukają produkcji i dystrybucji ulotek w Bydgoszczy jak również duże przedsiębiorstwa zainteresowane specyficznym handlem międzynarodowym.

Posiadamy bardzo duże moce przerobowe a logistyka i plany naszych działań pozwalają na prężną obsługę klienta bez zastojów produkcyjnych. Pozytywne rekomendacje płynące zarówno z kraju jak i zza granicy sprawiły, że określani jesteśmy firmą godną zaufania.
Nazwa firmy MBE Katarzyna Kubiak Leszek Kubiak Spółka cywilna
Ulica Tadeusza Rejtana 2
Kod pocztowy 85-032
Miejscowość Bydgoszcz
Region Kujawsko-pomorskie
NIP 5581846467
Regon 340809758
Telefon 52 344 88 93
E-Mail marketing@mbe-bydgoszcz.pl
Facebook Facebook