Nasz zakład świadczy usługi skierowane na transport lądowy i jego wsparcie mechaniczne. Mamy 25 ciągników siodłowych i 31 naczep typu cysterna. Nasze pojazdy jeżdżą w granicach EU. Ponadto posiadamy warsztat pojazdów ciężarowych. Remontujemy pojazdy ciężarowe wszystkich producentów. Firma PHS Magnum ma dopuszczenie TDT do naprawy pomp do betonu, pompogruszek i naczep wyładowywanych ciśnieniowo. Pracujący u nas spawacze mają uprawnienia TDT do wykonywania prac spawalniczych przyczep objętych nadzorem Trans. Doz. Tech.

Przygotowujemy przeglądy TDT pomp do betonu. To sprawia, że jesteśmy jedną z kilku zakładów w regionie która może przeprowadzić pełną naprawę pompy betonu włączając w to naprawę rurociągu, wysięgnika, a także wykonać naprawę spawalniczą łap ubezpieczających. Na obszarze naszej bazy logistycznej jest usytuowany parking dla zestawów TIR. Nasi goście często korzystają z myjni wewnętrznej TIR. Nasz cel to wykonywanie usług zorientowanych na klienta i generowanie przez to zysku. Świadczymy także usługę przeładowywania gipsu z big-bagów do samochodowych naczep silos. Posiadamy ponadto powierzchnię magazynową do magazynowania do wynajęcia.

Współpracujemy razem z najbardziej liczącymi się firmami w UE. Nasze zestawy ciężarowe jeżdżą z logo Schmidt Polska. Magnum została założona w dniu 21. 11. 1989r. jako spółka cywilna. W chwili założenia jej współwłaścicielami byli Jacek Pasternak i Seweryn Puławski. W dniu 10. 02. 1991r. do firmy przystąpił Andrzej Rabczenko. W dniu 01. grudnia 1991r. akcje, Seweryna Pułaskiego objęła jego partnerka Diana Puławska. W 1999 roku Diana Puławska sprzedała swoje akcje na rzecz firmy. W 2001 roku w wyniku przeobrażenia, firma zmieniła swoją formę na spółkę jawną. Za misję firma obrała działalność transportową I spedycyjna. Kapitał założycielski wynosił 100000 zł, w dniu 10. 02. 1991r. rozrósł do stu pięćdziesięciu tysięcy złotych, w tym momencie wynosi 204. 730, 34 zł.
Nazwa firmy PHS Magnum S.J.
Ulica Kościelna 9
Kod pocztowy 47-316
Miejscowość Chorula
Region Opolskie
NIP 1180031119
Telefon +48 (77) 467 10 62
E-Mail biuro@magnumchorula.pl
Facebook Facebook