Szczecińska firma świadcząca usługi galwanizacyjne: chromowanie, niklowanie, cynkowanie, cynowanie, odtłuszczanie, oksydowanie, galwanoplastyka. Bardzo dobra jakość wykonania i uznana marka na rynku zachodnim. Wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt. Szybko, tanio, dobrze.

Firma "Lubex" powstała w lipcu 1989 roku i zajmowała się handlem artykułami budowlanymi a także usługami ślusarskimi w stali i aluminium. Od 1999 firma zaczęła zajmować się usługami w zakresie pokryć powierzchni metali. Początkowo oferowano pokrycie metali farbami polimerowymi metodą kataforezy firmy CLEARCLAD. Jednocześnie rozszeżono zakres usług o pokrycia cynkiem, niklem i chromem. Na potrzeby swoich klientów uruchamiano okresowo inne formy zabezpieczeń powierzchni np.: anodowanie, miedziowanie, patynowanie, polerowanie i chromitalowanie. Aktualnie oferujemy cynkowanie i niklowanie z chromowaniem dekoracyjnym.

W 2007 roku firma zakupiła nieruchomość w Szczecinie przy ulicy Cukrowej 12 i w 2010 roku przeniosła tam swoją działalność z dotychczas dzierżawionej hali. W 2009 roku złożyliśmy wniosek do Urzędu Marszałkowskiego o przyznanie dotacji z Regionalnego Programu Operacyjnego na zakup nowej linii technologicznej. Starania uwieńczone zostały sukcesem i firma została beneficjentem unijnej dotacji do zakupu linii galwanicznej. Zainstalowana linia galwaniczna spełnia wymogi BAT najnowszych dostępnych technik zalecanych przez dyrektywy unijne.