Zapraszamy Państwa do świata Inspiracji. Świata, w którym Wasze wymagania i życzenia są dla nas najistotniejsze. Mamy do zaoferowania najlepszej jakości meble kuchenne renomowanej firmy ATLAS oraz szafy przesuwne firmy Komandor. Wykonujemy spójne kompozycje kuchni marki Atlas, które w elegancki i harmonijny sposób jednoczą kuchnię z całym mieszkaniem. Wielka gama produktów Atlas pozwala na realizowanie wyjątkowych potrzeb nabywców.

Kuchnia stanowi dla nas przestrzeń do inspiracji, w której projektujemy ponadczasowe formy, oparte o najnowszy design w dziedzinie projektowania. Sercem naszych mebli są okucia marki Blum z dożywotnią gwarancją oraz systemy firmy Peka, gwarantujące funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni w meblach. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie oraz wiedza pozwalają nam zaspokajać Wasze oczekiwania kompleksowo. Oferujemy bezpłatne pomiary i projekty w oparciu o najnowsze standardy w dziedzinie projektowania.

Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami sprzętów kuchennych jesteśmy certyfikowanym handlowcem marki BOSCH, SIEMENS, FALMEC, FRANKE, BLANCO, TEKA, FABER oraz WHIRLPOOL. Jesteśmy także wyłącznym przedstawicielem firmy KOMANDOR na terenie Bydgoszczy, oferującym szafy i zabudowy wnęk. Dla naszych nabywców jesteśmy do dyspozycji nie tylko w trakcie procesu tworzenia kuchni i szaf, ale także przez wiele następnych lat. Natomiast nasza kompleksowa obsługa zapewnia zaprojektowanie i stworzenie spójnych wnętrz, w których panuje pełna harmonia jak i ład. Naszym zadaniem jest tworzenie kuchni pod każdym względem wygodnej, funkcjonalnej, zarówno nowoczesnej jak i tradycyjnej.