Oferujemy usługi w zakresie ewidencji, analizy i rozliczaniu czasy pracy kierowców. Zajmujemy się profesjonalną dokumentacją kierowcy i pojazdu. jesteśmy biurem, które pomaga innym firmom w tym temacie. Robimy praktycznie wszystko za nich. Celem naszych usług jest wykazanie, że właściwe prowadzenie dokumentacji socjalnej pozwala uniknąć wielkich problemów zarówno od strony kontrolerów, jak i zatrudnionych pracowników.

Ewidencjonujemy, analizujemy i rozliczamy czas pracy kierowców z wykresówek, kart kierowców, tachografów cyfrowych. Sporządzamy ewidencje czasu pracy kierowców na podstawie wykresówek i plików cyfrowych w oparciu o licencjonowane oprogramowanie (czytniki kart, tachografów, skanery wykresówek) oraz dodatkowej dokumentacji, zgodnie z wymogami Państwowej Inspekcji Pracy (PIP) i Inspekcji Transportu drogowego (ITD).

Analizujemy naruszenia przez kierowców przepisów ustawy o czasie pracy kierowców, rozporządzenia (WE) 561/2006 i wysokością mandatów nakładanych na przedsiębiorcę przez PIP i ITD. Sporządzamy również raporty dotyczące przebiegu pojazdu, czasu pracy, wykorzystania pojazdu, raporty szczegółowe wg potrzeb przedsiębiorcy itp. Ponad to sporządzamy i prowadzimy pełną dokumentację kierowców i pojazdów. Szczegóły podano na stronie.
Nazwa firmy Biuro Transportowe
Ulica Kątna 40
Kod pocztowy 58-100
Miejscowość Świdnica
Region Dolnośląskie
Telefon 660 740 761