Wykonujemy najładniejsze nagrobki w województwie łódzkim. Zajmujemy się wszelkiego rodzaju projektami pomników pojedynczych i podwójnych. Grubość kamienia nie odgrywa dla nas różnicy. Nasze granitowe pomniki rozpoznawalne są na każdym cmentarzu. Kamieniarze, którzy wykonują te pomniki to bardzo doświadczeni, wykształceni ludzie, którzy dbają bardzo o naszych klientów i starają się ze wszystkim sił wykończyć pomnik najlepiej jak potrafią.

Tworzymy w różnego rodzaju barwie płyty dla pomników, od czerwonych, przez szare, po zielone, czarne i złote. Kamień naturalny, to na tyle bogate wzornictwo, że wybór jest bardzo obszerny. Postaramy się Państwu doradzić jak najlepiej kamień i kolorystkę dla zamówionego pomnika. Nasza obecność na rynku kamienia naturalnego, jest na tyle długa, że dbamy o najmniejsze detale, a powierzchnię kamienną zawsze impregnujemy i informujemy naszych klientów by również okresowo poddawali pomnik procesowi impregnacji.

Zachęcamy do korzystania z naszych usług kamieniarskich, czyli impregnacji kamienia naturalnego, konserwacji kamienia naturalnego i renowacji kamienia naturalnego. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie można dowiedzieć się więcej o nas i produktach, które są przez nas oferowane. Nasz zakład kamieniarski obsługuje przede wszystkim Łódź, ale również Brzeziny, Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Andrespol i resztę większych i mniejszych miejscowości w województwie łódzkim. Czekamy na kontakt z Państwa strony.
Miejscowość Łódź
Region Łódzkie