Poszukujesz wysokiej jakości biżuterii dla wyjątkowej osoby? Jubiler Kaźmierczak w Krotoszynie prowadzi sklep z biżuterią i zegarkami. Większość produktów jest dostępna online za pośrednictwem sklepu internetowego. Posiadamy zespół mający wieloletnie doświadczenie w branży złotniczej. W sprzedaży posiadamy biżuterię dla kobiet i mężczyzn wykonaną ze złota, srebra, platyny oraz z metali szlachetnych.

Chętnie sięgamy po kamienie naturalne takie jak: szafiry, topazy, opale, ametysty i szmaragdy. Wykorzystujemy również perły. Naszą największą chlubą jest biżuteria z brylantami. Charakteryzuje je profesjonalny szlif. Dostępne w sprzedaży są między innymi naszyjniki z brylantami, kolczyki z różowego złota z brylantami oraz złota bransoleta z brylantami. Oferujemy różnorodne kolczyki, naszyjniki, wisiorki, pierścionki i bransolety.

Ciągle staramy się poszerzać asortyment. Jubiler Kaźmierczak w Krotoszynie jest ceniony za wysoką jakość produktów oraz konkurencyjne ceny. W naszej ofercie z pewnością nawet najbardziej wymagająca osoba znajdzie biżuterię dla siebie. Sprzedajemy również zegarki swiss made marek takich jak Swatch, Tissot, Certina oraz Adriatica. Zapraszamy do naszego sklepu z biżuterią online oraz zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
Nazwa firmy Jubiler Kaźmierczak
Ulica Kaliska 8
Kod pocztowy 63-700
Miejscowość Krotoszyn
Region Wielkopolskie
Telefon 509 974 696