How How filmy reklamowe - animacje

How How filmy reklamowe - animacje

Dodano: 3 lata 11 miesięcy temu
How How to dom produkcyjny który wie co i jak w świecie filmu. Produkujemy filmy żywej akcji i animacje 2D i 3D. Naszą siedzibą jest Poznań, choć klientów mamy dosłownie z całego świata. Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji filmowej głownie komercyjnej, jednak pracujemy również w projektach artystycznych i filmach fabularnych. Zajmujemy się również edukacją filmową, prowadzimy warsztaty filmowe jak i zajęcia na kierunkach filmowych. Świat dzisiejszych mediów jest całkowicie cyfrowy. Wszystko co nagrywany, filmujemy i tworzymy w programach graficznych jest zapisywane na przestrzeniach dyskowych.

Każdego dnia w studio HowHow powstają gigabajty materiałów animowanych, filmowych i reklamowych. Zmusza to nas do stosowania odpowiednich rozwiązań w celu zabezpieczenia się przed utratą cennych danych. Warto wspomnieć że jeden spot reklamowy, razem z całym materiałem filmowym - tzw surówką - może zajmować nawet kilka terabajtów danych. Dlatego tak ważne jest odpowiednie archiwizowanie i sortowanie danych, by nie zginąć w natłoku powstających plików. W przypadku produkcji filmowych typu film kinowy, film korporacyjny czy film dokumentalny, ilość danych może być zdecydowanie większa.

W naszym studio, zabezpieczamy dane każdego dnia. Specjalne dyski archiwizacyjne przechowywane są w stosownym do tego miejscu i w razie potrzeby podłączane do komputerów w celu dalszej archiwizacji. Materiał video ze starszych realizacji przechowujemy przez długi czas, tak by klient mógł w każdej chwili poprosić o ponowne zgranie, w razie utraty swoich danych. Wszystkie prace przy naszych produkcjach realizujemy z udziałem zespołu sprawdzonych profesjonalistów. Jesteśmy kreatywni i lubimy nasze działania. Wszystko co robimy tworzymy z pasją. Wydaje nam się że tą pasją zarażamy też naszych klientów i widzów.
Nazwa firmy How How
Ulica Reymonta 15/3
Kod pocztowy 60-791
Miejscowość Poznań
Region Wielkopolskie
Telefon 61 666 12 26
E-Mail biuro@howhow.pl
Facebook Facebook
YouTube YouTube