Hotel Ostaniec - Jura Krakowsko - Częstochowska

Hotel Ostaniec - Jura Krakowsko - Częstochowska

Dodano: 13 lat 7 miesięcy temu
Hotel Ostaniec na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej zaprasza na pobyty, konferencje, imprezy okolicznościowe, wesela, pikniki firmowe, biesiady, imprezy plenerowe, integracyjne. Oferujemy ogółem 100 miejsc hotelowych w pokojach z łazienkami i pełnym węzłem sanitarnym, wyposażonych w TV satelitarną i telefon. Proponujemy Państwu kompleksową organizację sympozjów, spotkań, konferencji, zjazdów.

Sala konferencyjna AB, o pełnej klimatyzacji i nagłośnieniu, przewidzianej dla 100 osób, z możliwością podziału na dwie mniejsze A i B wyposażonej kompleksowo w sprzęt szkoleniowo-konferencyjny. Dodatkowo posiadamy mniejsze salki szkoleniowe dla grup do 30 osób. Do dyspozycji Państwa pozostawiamy klimatyzowaną salę restauracyjną dla 130 osób, oraz salę kominkową wraz z drink barem dla 30 osób.

W restauracji Hotelu „OSTANIEC” zapraszamy do organizowania uroczystych bankietów i przyjęć okolicznościowych. Jednocześnie dla Tych z Państwa, którzy chcieliby delektować się przysmakami kuchni i być w bezpośrednim kontakcie z naturą, polecamy kominek plenerowy.
Nazwa firmy Bodeko Hotele Sp. z o.o.
Ulica Jawronik 52A, 43-460 Wisła
Region Śląskie
NIP 649-21-96-241