Herbalyes.eu sok noni

Herbalyes.eu sok noni

Dodano: 13 lat 9 miesięcy temu
Herbalyes oferuje produkty pochodzące z całego świata i mające wielowiekową tradycję w krajach, z których pochodzą. Jesteśmy nastawieni na bio produkty pochodzące z upraw ekologicznych. Spożywanie suplementów diety ma dobroczynny wpływ na organizm i samopoczucie, dzięki czemu możemy znacząco podnieść jakość naszego życia. W ofercie Herbalyes są takie produkty jak: Herbalyes Tahitian Noni – sok z noni, Herbalyes Aloe Ferox - sok z aloesu, Herbalyes Goji Berry – sok z goji.

Herbalyes Tahitian Noni jest 100% sokiem z dojrzałych owoców Morinda citrifolia. Bez konserwantów, bez dodatku innych soków, wody, aromatów czy sztucznych składników, czysty sok z noni. Nasze noni to naturalny, czysty sok. Sok noni najlepiej wspomaga funkcjonowanie organizmu i zapewnia sukces w drodze do zdrowia. Lecznicze właściwości noni znane były już od pradawnych czasów, dlatego też mawia się o tej roślinie "aspiryna starożytności". Sok noni posiada na dzień dzisiejszy 100 składników opisanych przez lekarzy jako pomocne w różnych schorzeniach. Ma między innymi działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne.

W ofercie naszego sklepu znajduje się też Herbalyes Aloe Ferox: czyli sok z aloesu. Sok z Aloe vera jest znany i doceniany na całym świecie. Aloe ferox to oryginalny aloes, dziko rosnący w Południowej Afryce. Sok z aloesu jest delikatny w smaku, działa niezwykle kojąco na układ pokarmowy i zawiera dużą ilość błonnika pokarmowego, który doskonale oczyszcza jelita. Sok z aloesu ma silne działanie przeczyszczające, nieznaczne właściwości bakteriobójcze, wzmaga czynności żółciotwórcze.

Kolejny produkt z naszej oferty to Herbalyes Goji Berry. Herbalyes Goji Berry to 100% czysty sok z owoców Lycium barbarum, czyli sok goji. Sok z goji reguluje pracę żołądka, nawilża płuca, poprawia ostrość wzroku, oczyszcza wątrobę i poprawia pracę nerek. Produkt posiada certyfikat ekologicznej żywności wydany przez Komisję Europejską promującą rolnictwo ekologiczne.