Fulmen-parkiety.pl - parkiety

Fulmen-parkiety.pl - parkiety

Dodano: 5 lat 9 miesięcy temu
F. H. Fulmen oferuje parkiety i inne rodzaje podłóg z drewna. Zajmujemy się sprzedażą i montażem nie tylko podłóg, ale także schodów i tarasów. Wykonujemy również usługi cyklinowania - renowacji. Parkiety z naszego sklepu to najwyższa jakość materiału pochodzącego od sprawdzonych dostawców. Wieloletnie doświadczenie w branży wyrobów drewnianych pozwala nam zagwarantować profesjonalną obsługę - zarówno w zakresie doradztwa, jak i samego procesu montażu lub konserwacji powierzchni.

Na naszej stronie internetowej można znaleźć cennik najpopularniejszych usług. Zachęcamy również do indywidualnego kontaktu drogą mailową na adres podany w witrynie - dzięki dokładniejszemu opisowi Państwa potrzeb będziemy mogli wykonać dokładniejszą wycenę. Przed podjęciem decyzji warto odwiedzić również zakładkę z poradami. Zgromadziliśmy tam ciekawe materiały, które pomogą wybrać odpowiednie parkiety do różnych pomieszczeń.

Ponadto z zamieszczonych instrukcji każdy może się dowiedzieć jak przygotować powierzchnie do montażu i w jakich warunkach najlepiej go wykonywać. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą sklepu. Gwarantujemy że spośród wielu gatunków drewna - rodzimych i egzotycznych, różnych kolorów i struktur, wybierzecie Państwo coś dla siebie.
Nazwa firmy F. H. Fulmen
Miejscowość Warszawa