Ewa Rożnowska-Iwanicka prawnik Słupsk

Ewa Rożnowska-Iwanicka prawnik Słupsk

Dodano: 9 lat 3 miesiące temu
Zastanawiasz się w jaki sposób zrozumieć swoje problemy z prawem? Twoja ukochana żąda rozwodu i marzy o tym, by zabrać ci majątek? Oczekujesz zwykłej porady? Nie wiesz czy można nie zgodzić się na przyjęcie grzywny? Na takie problemy może posłużyć adw. Ewa Rożnowska-Iwanicka. Zdobyte kompetencje i przygotowanie, a także studia prawnicze, gwarantują dużą klasę proponowanych usług. Prawnik Rożnowska-Iwanicka od 2003r. jest członkiem Izby Adwokackiej w Koszalinie, co zapewnia aktywność na najwyższym poziomie i etykę zawodową.

Serwis biura adwokat-slupsk.eu zasadniczo umożliwi analizę wykonywanych usług. Dostać wsparcie można tak i ze sprawdzania należności, jak i reprezentowania podczas sprawy w sądzie. Nie tylko właściciele przedsiębiorstw mogą zajrzeć do kancelarii. Zapewniona jest pomoc w procesach sądowych i negocjacjach. Można zdecydować się na przedstawianą poniżej procedurę działania. Wystarczy chociażby umówić się z sekretariatem, to metoda standardowa. Można też spotkać się u przedsiębiorcy.

W biurze adwokat-slupsk.eu stawia się na określone normy. Etyka jest fundamentalna. Portal prawnik Rożnowskiej-Iwanickiej jest bardzo intuicyjny. Widać tam dane o kancelarii, świadczonych zadaniach i samej mecenas. Ponadto dostępne są także nagłówki Kontakt oraz Lokalizacja, które ułatwią nawiązanie relacji. Siedziba jest w województwie pomorskim. Z usług adwokat można skorzystać od poniedziałku do piątku. Jest również prowadzony dyżur w pierwszy dzień tygodnia. Kto wie kiedy będzie trzeba zaczerpnąć porady prawnej. Niekiedy bywa, że wybranie adwokata może zaważyć o dalszym losie.