Eversun - hurtownia kosmetyczna z Gdańska oferuje szeroki wybór profesjonalnych produktów do salonów kosmetycznych i fryzjerskich, często używanych również w domach. W ofercie znaleźć można stolik do manicure i fotel do pedicure, a także łóżko kosmetyczne, które w znacznym stopniu ułatwiają pracę kosmetologom i wpływają na efekty ich pracy, a także zapobiegają powstawaniu wad postaw powstających w skutek nieprawidłowej postawy ciała.

W hurtowni kosmetycznej zlokalizowanej w Gdańsku znajdują się również akcesoria jak fartuchy kosmetyczne zabezpieczające odzież przed uszkodzeniami. W sklepie znajdują się także produkty fryzjerskie. Kosmetyki fryzjerskie poprawiające kondycję włosów, stosowane w salonach i uwielbiane przez indywidualnych użytkowników.

Hurtownia kosmetyczna oferuje także myjnie fryzjerskie wysokiej jakości, bardzo wygodne w użytkowaniu zarówno dla fryzjerów jak i osób poddających się usługom fryzjerskim. Barberzy mogą zapatrzeć się w sklepie Eversun w fotele barberskie i kosmetyki do pielęgnacji zarostu, dzięki którym ich salon będzie funkcjonował na wysokim poziomie. Zapraszamy serdecznie do hurtowni kosmetycznej stacjonarnie i na stronę internetową, gdzie można się zapoznać z pełną ofertą!
Nazwa firmy Eversun
Ulica Pestalozziego 5
Kod pocztowy 80-445
Miejscowość Gdańsk
Region Zachodniopomorskie