Gabinet stomatologiczny EndoDentist mieści się w Krakowie. Cechą szczególną właśnie tej placówki jest szeroki dostęp do nowoczesnej technologii i badań na miejscu. Dzięki temu pacjent może liczyć na kompleksowe konsultacje stomatologiczne wraz z kompletem badań bez konieczności wykonywania ich w innym miejscu. Zakres działań gabinetu obejmuje zwłaszcza stomatologię zachowawczą i leczenie kanałowe.

Lekarze zajmują się również stomatologią estetyczną i mikroskopową. Gwarantujemy naszym pacjentom również pełną, kompletną i długofalową opiekę stomatologiczną. Konieczne zabiegi wykonujemy w gabinecie, ale również przekazujemy dokładne wskazówki dotyczące domowej profilaktyki i dbania o zęby. Dużą uwagę przykładamy do komfortu naszych pacjentów.

Chcemy, aby każdy czuł się u nas możliwie najlepiej i najbardziej swobodnie. Rozumiemy, że wizyta u stomatologa często wiąże się z dużym stresem. Przed podjęciem działań i w ich trakcie podtrzymujemy kontakt z pacjentem, aby na bieżąco informować o kolejnych krokach leczenia. Dzięki temu wielu pacjentów nie stresuje się aż tak w trakcie wykonywania zabiegów stomatologicznych.
Nazwa firmy EndoDentist
Ulica Młyńska 8
Kod pocztowy 31-474
Miejscowość Kraków
Region Małopolskie
Telefon 531 194 476
E-Mail kontakt@endodentist.pl