Elektrohurt.net.pl hager

Elektrohurt.net.pl hager

Dodano: 10 lat 2 dni temu
Zapraszamy do naszej Hurtowni Hager. W naszym sklepie posiadamy kilka tysięcy produktów z branży elektrycznej. Odrębnym działem jest sklep z Elektronarzędziami firm Bosch i Topex. Nasza hurtownia Elektrohurt posada dogodne warunki zakupów u producentów co pozwala nam w znaczący sposób obniżyć cenę dla klienta detalicznego. Projektowanie wnętrz, i poszczególnych detali z którymi będziemy czuć się dobrze, nie zawsze jest łatwe. A przecież nie każdy może sobie pozwolić na zatrudnienie profesjonalnego projektanta.

W takich sytuacjach pomocny nam będzie kreator wnętrz jaki dostępny jest np. na stronie internetowej firmy Hager. Pierwszym krokiem jest oczywiście wybór pomieszczenia, które chcemy urządzić. Hager proponuje tu zarówno pokój dzienny jak i np. łazienkę. Należy wybrać kolor ścian z całej palety barw, jaką podpowiedział Hager oraz kolor podłogi. Teraz należy przejść do wyboru kontaktów, które będą najlepiej pasowały do naszego mieszkania. Jest to mały element naszego mieszkania, jednak dzięki odpowiedniemu zaprojektowaniu, może zmienić bardzo dużo w pomieszczeniu. Poczynając od wyboru mechanizmu dostępnego w asortymencie Hager, poprzez odpowiednią ramkę oraz przycisk.

KreatorHager pozwala nam na zobaczenie różnych opcji wynikłych wskutek dowolnego łączenia elementów. Nie do każdego pomieszczenia przecież będzie pasowało szkło czy tworzywo sztuczne. Dzięki wizualizacji mamy pewność, że pomieszczenie w nowej odsłonie będzie nas cieszyć. Hager udostępniając kreatora sprawił, że detale nie są już tak trudne do wkomponowania w całość pomieszczenia. Nieodzowną zaletą tego programu jest również jego bezpłatność. Bez dodatkowych kosztów, szybko i sprawnie jesteśmy w stanie zaaranżować na nowo nasze lokum, które tworzą przede wszystkim szczegóły i małe elementy wyposażenia.