Konstruując drzwi Dierre rewolucjonizuje wyobrażenie o domowym bezpieczeństwie. Drzwi to nie tylko element funkcjonalny i konstrukcyjny. Drzwi Dierre są wyposażeniem domu. Zamiast barierą, są symbolem stylu i osobowości właściciela. Konsekwentnie inwestując w rozwój produkcji Grupa Dierre zajęła pozycję zaawansowanej technologicznie firmy, która daje klientowi dodatkowe możliwości, np. personalizację produktu pod niego przez możliwość wyboru elementów i wykorzystanych technologii zgodnie z oczekiwaniami i pomysłami.

Dzięki wykwalifikowanym i doświadczonym specjalistom Dierre gwarantuje błyskawiczną odpowiedź na rozmaite potrzeby klientów. Oferuje klientom doskonałą jakość i doskonałe standardy obsługi na wszystkich etapach realizacji zaczynając od zamówienia, aż po dostawę. Dierre zapewnia także bezpłatne pomiary, bezpłatną wycenę, montaż autoryzowaną grupą, serwis oraz doradztwo techniczne. Włoska spółka Dierre istnieje na rynku od 1975r. i osiągnęła pozycję światowego lidera w obszarze drzwi wewnętrznych, drzwi antywłamaniowych oraz stolarki drzwiowej i okiennej.

Ekologia jest jednym z najważniejszych obszarów zainteresowań Dierre, a dbałość o zrównoważony rozwój środowiska realizowana jest poprzez wrażliwość na wszystkich poziomach struktury organizacyjnej zaczynając od stosowania komponentów przyjaznych ekologicznie, a kończąc na monitorowaniu kooperantów. Dierre Partner to grupa wybranych specjalnie dealerów Dierre. Przez odpowiednią selekcję dealerów Dierre gwarantuje doskonały poziom obsługi, doświadczenie, wrażliwość na potrzeby klienta i kompetentny personel realizujący zamówienia. Dierre z Łodzi należy do grona Dierre Partner.