DiaMedica - elektrostymulatory, ciśnieniomierze

DiaMedica - elektrostymulatory, ciśnieniomierze

Dodano: 13 lat 10 miesięcy temu
DiaMedica - sklep internetowy ze sprzętem medycznym oferujący wysokiej klasy produkty po bardzo konkurencyjnych cenach. Współpracujemy z najlepszymi producentami sprzętu medycznego, uznanymi na całym świecie, a w Polsce jak dotąd niedostępnymi. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim dla profesjonalistów: lekarzy, studentów medycyny i pielęgniarek, a także dla pacjentów. Oferujemy świetne ciśnieniomierze lekarskie, kliniczne oraz domowe, szeroką gamę stetoskopów oraz inny sprzęt medyczny stosowany w diagnostyce medycznej oraz w terapii.

Ciśnieniomierz GreenLight 300, to jeden z najdokładniejszych ciśnieniomierzy dostępnych na rynku światowym, który możesz już kupić w naszym sklepie. Z powodzeniem może zastąpić ciśnieniomierz rtęciowy. Jest rekomendowany do zastosowań klinicznych oraz do wzorcowania innych ciśnieniomierzy (z dodatkowym certyfikatem producenta). Polecany również dla wymagających pacjentów. Ponadto można u nas kupić ciśnieniomierze aneroidowe odporne na wstrząsy.

Wśród ciśnieniomierzy domowych polecamy elektroniczne aparaty automatyczne firmy Boso, naramienne i nadgarstkowe. Z różnymi rozmiarami mankietów, w tym dla osób otyłych. Ciśnieniomierze Boso to produkty wysokiej jakości, mające bardzo dobre opinie wśród konsumentów.

Oferujemy również bardzo dobre stetoskopy firmy ADC z USA, które podbiły rynek amerykański. Mają one bardzo pozytywne opinie, jako stetoskopy świetnej jakości, za bardzo korzystną cenę. Lekarze znajdą w naszym sklepie również podręczny sprzęt diagnostyczny do codziennych zastosowań: otoskopy, oftalmoskopy, latarki itp.

Wśród sprzętu terapeutycznego na uwagę zasługują doskonałe nebulizatory oraz sprzęt do elektrostymulacji przeciwbólowej TENS i mięśniowej (EMS).

Polecamy również sprzęt wellness do terapii ciepłem w warunkach domowych, poduszki elektryczne, elektroniczne wagi łazienkowe, wielofunkcyjne monitory rytmu serca (pulsometry) i termometry elektroniczne na podczerwień.
Nazwa firmy AP Plan