Firma BIK - Styl i Wnętrze świadczy usługi na płaszczyźnie wykonawstwa wszelkich robót budowlanych i instalacyjnych (łącznie z pomiarami elektrycznymi) w obiektach mieszkalnych i komercyjnych, najczęściej jako generalny wykonawca. Techniki dekoracyjne, natryskowe wymalowania przemysłowe oraz epoksydowe systemy posadzkowe, jak również wymagające ekskluzywnych i wysokich standardów realizacje to nasza specjalizacja.

Dążąc do zaspokojenia rosnących oczekiwań klientów, oferujemy także obsługę projektową i aranżacyjną wraz z wizualizacjami w technice 3D. Kilkunastoletnie doświadczenie i otwartość na nowe tendencje we współczesnym budownictwie czynią naszą firmę liderem wśród firm oferujących usługi na rynku budowlanym. Wysoki poziom usług, świetna organizacja pracy, terminowość realizacji znalazły uznanie zarówno u klientów, jak i organizatorów Targów Budownictwa, gdzie firma kilkakrotnie zdobyła nagrody i wyróżnienia.

Obok wykonawstwa zajmujemy się dystrybucją farb TIKKURILA, BECKERS, POLIFARB DĘBICA, STO, tynków dekoracyjnych OIKOS, STO, ZOLPAN, ANTICA SIGNORIA, akcesoriów malarksich DYNAMIC, ANZA.