Atelier1925 projektowanie mebli i lamp Art Deco

Atelier1925 projektowanie mebli i lamp Art Deco

Dodano: 3 lata 8 miesięcy temu
Atelier 1925 z pasji kilkorga przyjaciół – architektów i projektantów do tworzenia pięknych, oryginalnych i ponadczasowych mebli i lamp w stylu Art Deco. Szczególnie dbamy o najwyższą jakość zastosowanych materiałów i wykończenia. Gwarantujemy, że lampy, stoły, fotele czy sofy art deco, które powstają w naszych warsztatach są luksusowe i będą służyć przez wiele lat. W produkcji mebli łączymy szlachetne materiały: forniry ze skórą, mosiądzem, szkłem i porcelaną. Stosujemy inkrustacje ze srebra i złota.

Jako fornirów używamy czeczoty orzechowej, orzecha włoskiego i amerykańskiego, palisandru oraz słynnego hebanu makassar. Projektujemy indywidualne, oryginalne uchwyty chromowane, mosiężne i niklowane. Sofy, krzesła i fotele obszywamy najpiękniejszymi tkaninami. Począwszy od najlepszych naturalnych skór aż po tkaniny o wyrafinowanych wzorach nawiązujących do oryginalnych tkanin z lat 20. i 30. XX wieku.

Lampy, stoły, biurka, komody, szafy, biblioteki, konsole, sofy i fotele zaprojektowane i wykonane przez nasze atelier powstają w limitowanych seriach. Produkujemy także na indywidualne zamówienie, uwzględniając kształt i wielkość dopasowaną do konkretnego wnętrza. Lampa, fotel, biurko, biblioteka, komoda czy stolik, nóżka czy klamka – życie każdej z tych rzeczy zaczyna się od prostego pomysłu, który ewoluuje w wysokiej klasy przedmiot niecodzienny lecz codziennego użytku. Jeżeli nie znajdziesz na stronie interesującego Cię mebla skontaktuj się z nami.

Mamy bogate portfolio mebli, które zostały wykonane na zamówienie. Możemy również zaprojektować unikatowy mebel wyłącznie dla Ciebie. Nasi projektanci przedstawią Ci projekt, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.
Nazwa firmy Atelier 1925
Ulica Polna 18/20
Kod pocztowy 00-625
Miejscowość Warszawa
Region Mazowieckie
NIP 7010515614
Telefon 789 291 258