Biuro projektowe Archi 55 z Krakowa oferuje: wykonanie dokumentacji projektowej, profesjonalne doradztwo na każdym etapie inwestycji oraz obsługę procedur administracyjnych począwszy od prac przedprojektowych aż do uzyskania pozwolenia na budowę. Biuro tworzą architekci i inżynierowie posiadający wieloletnie doświadczenie w projektowaniu budynków mieszkalnych, jedno i wielorodzinnych, obiektów handlowych i usługowych, obiektów użyteczności publicznej oraz obiektów medycznych, w tym wieloprofilowych szpitali specjalistycznych.

W naszej ofercie znajduje się zarówno opracowanie projektów obiektów nowych jak też wykonanie dokumentacji przebudowy i remontu budynków istniejących, także objętych ochroną konserwatorską. W ramach kompleksowej usługi przygotowujemy projekty wnętrz, kosztorysy i przedmiary a także wszelkie niezbędne ekspertyzy techniczne. Nasza działalność obejmuje wykonanie projekty koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych a także analiz przedprojektowych, w tym programu funkcjonalno-użytkowego. Wiedza budowlana i znajomość zagadnień technicznych dają nam możliwość przygotowania dokumentacji obiektów o skomplikowanej funkcji i strukturze - wielospecjalistycznych szpitali, przychodni, ośrodków zdrowia, z pełnym zapleczem diagnostycznym.

W pracy wykorzystujemy nowoczesne wyposażenie i oprogramowanie inżynierskie, gwarantujące wysoką jakość techniczną opracowań. Kierujemy naszą ofertę zarówno do klientów indywidualnych, pragnących wybudować lub przebudować domy jednorodzinne i niewielkie obiekty usługowe i gospodarcze, jak też do inwestorów instytucjonalnych realizujących obiekty użyteczności publicznej. Zasięg terytorialny naszej działalności wyznacza obszar Polski południowej, ze szczególnym uwzględnieniem regionu Małopolski.
Ulica Cystersów 6
Kod pocztowy 31-553
Miejscowość Kraków
Region Małopolskie
Telefon 12 353 09 11